Koledzy Mam Problem założeniem Anteny Elektrycznej

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Michal833
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: czw wrz 07, 2006 10:37
Lokalizacja: kielce

Koledzy Mam Problem założeniem Anteny Elektrycznej

Post autor: Michal833 » śr sty 24, 2007 09:03

witajcie Koledzy- Pomóżcie mi jak mam założyć antene elektryczną, jak mam się dostać do anteny i którędy trzeba puścić kable- z góry dziękuje za rady



Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » śr sty 24, 2007 09:48

do anteny na błotniku dostaniesz się od strony koła - trzeba zdjąć koło i nadkole plastikowe, najlepiej zwiąż razem kabel antenowy i kable zasilające mech. do wysuwania anteny i poprowadź je razem tą samą drogą co kabel ze starej anteny


:-k ...

Gitner
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: śr lis 03, 2004 21:07
Lokalizacja: Z tłumu
Auto: Szukam... i NC700X

Post autor: Gitner » śr sty 24, 2007 15:04

To oryginal czy jakas z allegro? Jak ta druga to juz uprzedzam ze musisz sobie zrobic mocowanie, ja wykombinowalem z listwy metalowej z otworami, troche ja powyginalem, kilka katow i trzyma jak nalezy. Mase od razu przykrec tam gdzie byl kabel od zwyklej anteny (na blotniku) Odkrec podszybie. Potem od strony kierowcy tak jakbys patrzyl od strony maski (z zewnatrz) na skrzynke bezpiecznikow zobaczysz otwor zaslepiony taka guma. Przez ta gume dostaniesz sie kablami za skrzynke z przekaznikami (trzeba ja wypiac na chwile - odepnij klemy z aku), oczywiscie zwalasz tapicerke pod deska i prowadzisz wiazke do tunelu srodkowego - to juz pryszcz. Ja zrobilem sobie antene na przelacznik. Nie chcialem wysuwanej po wlaczeniu radia bo jezdzac w miescie sygnal jest odbierany bardzo dobrze nawet gdy jest schowana.

Pozdro
Gitner


2004 - 2010 był MK3 Variant . . . od 2010 jest Variant służbowy . . .
Wykres 1Z seria + R
FAQ - Tempomat za grosze !!!

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 394 gości