czy jest cos takiego w TD

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Igor1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 333
Rejestracja: czw gru 16, 2004 18:26
Lokalizacja: Poznań

czy jest cos takiego w TD

Post autor: Igor1 » pt lut 25, 2005 16:08

Mam golfa MK3 z 95 roku 1.9 TD Pink floyd, czy w tym samochodzie jest jakies zlacze diagnostyczne jesli tak to gdzie i co ono djagnozuje w td jak w nim jest malo elektroniki.



Awatar użytkownika
marcinvw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 418
Rejestracja: pt sty 28, 2005 17:00
Lokalizacja: Meseritz
Kontakt:

Post autor: marcinvw » sob lut 26, 2005 23:02

no komputera to w td nie masz,to nie wiem czy masz jakies wejscie gdzies ,ja ma TDI to ma wejscie po prawej stronie popielniczki zasloniete taka klapeczka odsowana na bok po wyjeciu popielniczki,ale w TD to chyba nie ma bo po co??chyba ze nie wiem do sprawdzenia przebiegu albo cos...w serwisie,albo do sprawdzenia poduszek i takich tam bajerow...ale niew iem na 100%...polukaj tam gdzie ci mowilem jak zobaczysz wejscie to zdejmij caly ten plastik i zobacz bo moze byc tak ze bedzie wejscie alenie nie podlaczone albo cos...


Golf III GTI 20 JAHRE AFN+0.216+chips niehamowany jeszcze.

Golf III VARIANT 96' ALH +

I tak o to całe moje życie kręci się wokół tych trzech literek "TDI" :D:D:D

Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » pn lut 28, 2005 11:02

W moim MKIII 1.9 TD jest złącze serwisowe właśnie za zaślepkami nad popielniczką w desce rozdzielczej. Ja mam akurat 2 złącza ODB do podłączenia VAGa a co do tego co możesz nim zdiagnozować to chyba zależy tylko od interfejsu i programu jaki posiadasz ale pewności nie mam.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 308 gości