[MK3] - spadła linka sprzegła

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

maciex
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: czw wrz 01, 2005 12:11
Lokalizacja: SŁUPSK
Kontakt:

[MK3] - spadła linka sprzegła

Post autor: maciex » pt sty 12, 2007 23:48

Dzisiaj jadac pusciłem gwałtownie sprzegło noi wpadło mi do środka, prubowałem założyć ale nie dało rady, dojechałem jakoś do domu na dwójce. W domu prubowałem założyć linke, noi problem bo mam linke samoregulującą i cięzko trafić na to zeby ona tam wskoczyła spowrotem co trzeba zrobić zeby ja trafic tam gdzie jej miejsce.

Ja ja założyłem w inny sposób, wziołem lewarek i podniosłem łape wsadziłem linke i od spodu klin, wszystko by było super ale łapa nie opadła do końca, jak sie przejechałem czuje ze pedał bieze pod koniec, patrzac na łape tez nie jest do końca opuszczona.

Czy ktoś wie jak w tej lince samoregulujacej natrafic tak zeby ona wyszła, dzieki wszystkim z góry za pomoc



Awatar użytkownika
miś fazi
_
_
Posty: 6627
Rejestracja: ndz cze 11, 2006 13:01
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: miś fazi » sob sty 13, 2007 11:01

jak chcesz założyc linke z samoregulacją to najpierw powinieneś założć specjalną blokade na samoregulacje to jest taka plastikowa obejma która dają razem z nową linką a jak jej nie masz to powinno Ci sie udać zcisnąć samoregulacje i związać ją drutem miedzianym , masz tam takie występy na dole samoregulacji , ale zobacz sobie czy nie wyskoczyła Ci sprężyna pod pedałem sprzęgła



maciex
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: czw wrz 01, 2005 12:11
Lokalizacja: SŁUPSK
Kontakt:

Post autor: maciex » sob sty 13, 2007 17:13

No własnie o to chodzi ze nie moge scisnac tej samoregulacji, bo wypadła z tych trybów, jak rozbiore ten plastik czy cos mi to da czy linka po tym do wyrzucenia



Awatar użytkownika
miś fazi
_
_
Posty: 6627
Rejestracja: ndz cze 11, 2006 13:01
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: miś fazi » sob sty 13, 2007 17:49

samoregulacji nie dasz rady rozebrać lepiej kup nową linke



NOW_Y
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: pn sie 07, 2006 14:06
Lokalizacja: Ostrów
Kontakt:

Post autor: NOW_Y » sob sty 13, 2007 19:38

Kup nową linkę i po problemie jeżeli nie możesz "ścisnąć" samoregulacji to linka jest do d...



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 372 gości