Ponownie Pierburg 2ee

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

andiki

Ponownie Pierburg 2ee

Post autor: andiki » śr lut 23, 2005 02:29

Witam wszystkich.Oczywiście mam problem z tym gaźnikiem.
Przy zimnym silniku samochód odpala, dostaje wysokich obrotów i ...gaśnie.I tak ze 3 razy.potem chodzi dobrze.Ponadto z rury wydechowej wydobywa się sporo pary wodnej.O lekkim falowaniu obrotów nie wspomnę.
Poproszę o jakieś fachowe rady w tej kwestii.
Czy ktoś zna jakiegoś specjalistę od tych gaźników z Gorzowa Wielkopolskiego lub okolic?
Będę bardzo wdzięczny za poradę.



flaszka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: wt lut 15, 2005 20:11
Lokalizacja: Polska Małopolska

Post autor: flaszka » pt lut 25, 2005 16:13

Możliwe ze masz ten sam problem co ja miałem, ale zanim zaczniesz cokolwiek na rozbierać upewnij się czy świece, kable wysokiego napięcia, paluszek i kopułka są dobre. U mnie naprawa polegała tylko na dokładnym wyczyszczeniu wszystkich elementów i założeniu nowych uszczelek gaźnika wraz z zaworkiem w komorze pływaka. Jednocześnie dokładnie odczyściłem wszystkie połączenia elektryczne i uszczelniłem podciśnienia dochodzące do gaźnika. Wszystkie problemu ustąpiły, życzę miłej pracy. :bigok:



Awatar użytkownika
ralv
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 13:51
Lokalizacja: wolomin, radzymin

Re: Ponownie Pierburg 2ee

Post autor: ralv » pt lut 25, 2005 16:28

andiki pisze:Witam wszystkich.Oczywis´cie mam problem z tym gaz´nikiem.
Przy zimnym silniku samochód odpala, dostaje wysokich obrotów i ...gas´nie.I tak ze 3 razy.potem chodzi dobrze.Ponadto z rury wydechowej wydobywa sie˛ sporo pary wodnej.O lekkim falowaniu obrotów nie wspomne˛.
Poprosze˛ o jakies´ fachowe rady w tej kwestii.
Czy ktos´ zna jakiegos´ specjaliste˛ od tych gaz´ników z Gorzowa Wielkopolskiego lub okolic?
Be˛de˛ bardzo wdzie˛czny za porade˛.
co do pary wodnej to w zimne dni normalne. woda obok gazu jest produktem wytwarzanym podczas pracy silnika, i jest widoczna puki wydech jest zimny



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 150 gości