[MK 4] tylne prawe światło

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

centurion079
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 70
Rejestracja: pn mar 27, 2006 22:28
Lokalizacja: sosnowiec

[MK 4] tylne prawe światło

Post autor: centurion079 » wt sty 09, 2007 14:50

Witam mam taki problem nie pali mi tylne prawe światło mijania chciałem wymienić żarówke i po wyciągnieciu całego palstiku z żarówkami po założeniu nowej nie moge włożyc całej lampy do klosza przszkadza ta wymieniona żarówka tak jak by była za duza a wymiar jest taki sam macie na to jakiś sposób bo mecze sie z tym strasznie. Z góry wielkie dzieki.



Mortek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 128
Rejestracja: czw lis 23, 2006 15:37
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Mortek » wt sty 09, 2007 16:03

Podejrzewam ze mogles pomyslic zarowke od swiatla mijania z zarowka od swiatla przeciwmgielnego. Sprawdz dokladnie czy wlozyles zarowke tam gdzie tzreba, ja mialem podobnie z tym ze niewiedzialem ze w golfie IV swieci sie tylko jedno swiatlo pzreciwmgielne(lewe), z prawej srtony jest starsznie ciezko wzlozyc ta listwe z zarowkami do klosza choc mi sie udalo po dlugich i ciezkich. Spowodane jest to chyba tym ze po prawej stronie jest wlew paliwa i automatycznie konstrukcja tego boczka jest troche inna, choc slyszalem tez opinie ze to moze chodzic o ruch lewo lub prawostronny. Generalnie jesli chodzi o swiatlo przeciwmiegne to ma sie swiecic tylko lewe bo do prawego to chyba nawet nie przychodzi napiecie.
Pozdrawiam
Marcin



centurion079
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 70
Rejestracja: pn mar 27, 2006 22:28
Lokalizacja: sosnowiec

Post autor: centurion079 » wt sty 09, 2007 16:59

Dzieki kolego Mortek rozjasniłes mi w głowie otoz własnie włożyłem zle żarówki i dlatego nie mogłem włożyc oprawy z żarówkami do klosza dzieki jeszcz raz serdecznie, oczywiście punkcik odemnie.



Awatar użytkownika
pszczyna
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2558
Rejestracja: śr lut 08, 2006 21:54
Lokalizacja: Pszczyna .Śląsk
Kontakt:

Post autor: pszczyna » wt sty 09, 2007 20:03

A gdybyś chciał to i byś miał drugie świastło z prawej strony przeciwmgłowe , no nie-stey tylko trochę gimnastyki i komplecik żarówek wejdzie , a i podczas złej pogody będziesz miał komfort psychiczny że jesteś bardziej widoczny :bajer:
Jest puste miejsce to go wykorzystaj :chytry:



Mortek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 128
Rejestracja: czw lis 23, 2006 15:37
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Mortek » śr sty 10, 2007 18:23

Witam
Ciesze sie ze moglem pomoc, a co do uruchomienia drugiego swiatla przeciwmglowego to tak jak pisalem wczesniej nie dochodzi zasilanie akurat do tej zarowki po prawej stronie i bez ingerencji w elektryke sie nie obejdzie. Ja sam mam tam wlozona nowa zarowke i napewno ona nie swieci i nie dochodzi do niej zasilanie, po tym ile mi zajelo jej wlozenie tam stwierdzilem ze juz jej nie bede wyciagal. Tak wiec napewno da sie ja tam wlozyc ale nie jest to latwe, a co sie tyczy jej swiecenia to juz inna para kaloszy:)
Pozdrawiam
Marcin



Awatar użytkownika
pszczyna
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2558
Rejestracja: śr lut 08, 2006 21:54
Lokalizacja: Pszczyna .Śląsk
Kontakt:

Post autor: pszczyna » śr sty 10, 2007 18:42

Dziwne napiecie nie dochodzi????????????/ ja włozyłem żarówkę i funguje bez zadnej ingerecji w elektrykę



Mortek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 128
Rejestracja: czw lis 23, 2006 15:37
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Mortek » śr sty 10, 2007 19:04

pszczyna pisze:Dziwne napiecie nie dochodzi????????????/ ja włozyłem żarówkę i funguje bez zadnej ingerecji w elektrykę
No to zazdroszcze:), niestety u mnie napiecie nie dochodzi, moze kiedys to sprawdze dokladnie, ale dzieki za info i pozdrawiam kolege z Pszczyny:)
Marcin



milek72
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 108
Rejestracja: pt paź 27, 2006 00:21
Lokalizacja: OPOLE
Kontakt:

Post autor: milek72 » czw sty 11, 2007 00:21

pszczyna pisze:Dziwne napiecie nie dochodzi????????????/ ja włozyłem żarówkę i funguje bez zadnej ingerecji w elektrykę
Hmm ciekawe bo w moim kombiku jak ostatnio przepalił mi się postój to chciałem wsadzić w oprawkę i udało mi sie :grin: :grin: ale problem miałem z wsadzeniem całości do lampy :grin: :grin: Okazało się że w miejscu gdzie powinen być otwór na zarówkę nie ma go w lampie tylko jest zaślepiony :grin: :grin: Przypuszczam że tak w każdym kombiku jest



Awatar użytkownika
pszczyna
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2558
Rejestracja: śr lut 08, 2006 21:54
Lokalizacja: Pszczyna .Śląsk
Kontakt:

Post autor: pszczyna » czw sty 11, 2007 13:18

Napisałeś KOMBI a mowa o HB możkiwe że w kombiaku tak jest lecz w HB jest miejsce jak byk tylko trochę chęci i git, jeżeli jestes niedowiarkiem to dam fotkę że jest miejsce akurat mam jedną parę lamp zdemontowaną



Awatar użytkownika
dziejo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8880
Rejestracja: pn lis 14, 2005 02:40
Lokalizacja: Kantorowice
Silnik: AFN

Post autor: dziejo » czw sty 11, 2007 13:31

pszczyna pisze:a i podczas złej pogody będziesz miał komfort psychiczny że jesteś bardziej widoczny :bajer:
NIE ZUPEłNIE !!!!!!!!!!!!!!! na pewno juz nie raz jechałes za kims kto ma 2 lampy właczone przeciwmgielne i co ?????? jaki komfort????



Awatar użytkownika
pszczyna
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2558
Rejestracja: śr lut 08, 2006 21:54
Lokalizacja: Pszczyna .Śląsk
Kontakt:

Post autor: pszczyna » czw sty 11, 2007 13:36

Kmfort psychiczny że jesteś bardziej widoczny podczaś złej pogody [czyli MGŁA] bo co dwie lampy to nie jedna , szasz poczucie że zrobiłeś wszystko dla swego bezpieczęństwa bo życie ludzkie jest bardzo kruche :chytry: ,a jak ci się spali żarówka w jednej to pozostaje druga!!!!! :majkel:
Ostatnio zmieniony czw sty 11, 2007 14:03 przez pszczyna, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
dziejo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8880
Rejestracja: pn lis 14, 2005 02:40
Lokalizacja: Kantorowice
Silnik: AFN

Post autor: dziejo » czw sty 11, 2007 13:50

pszczyna pisze:a j
pszczyna pisze:bo co dwie lampy to nie jedna ,a jak ci się spali żarówka w jednej to pozostaje druga!!!!!
ak ci się spali żarówka w jednej to pozostaje druga!!!!!
to powinienes miec jeszcze 4x 200w na przodzie !!!!!!!



Awatar użytkownika
pszczyna
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2558
Rejestracja: śr lut 08, 2006 21:54
Lokalizacja: Pszczyna .Śląsk
Kontakt:

Post autor: pszczyna » czw sty 11, 2007 13:56

Jak widać na profilu przeciw mgłowe mnie wystarczą , a ty jak zaczynam odczuwać szukasz zwady????? poszukaj gdzie indziej najlepiej na www.hi-fi.com.pl tam znajdziesz kumpli do ZWADY!!!!!!!! :food: CHMMMMMM miasto ŻORY -----i wszysto jasne :hehe: :hehe:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 311 gości