Strasznie Dużo Pali

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Chicken20091986
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: wt sty 02, 2007 19:20
Lokalizacja: Dobra Nowogardzka
Kontakt:

Strasznie Dużo Pali

Post autor: Chicken20091986 » sob sty 06, 2007 19:40

mam golfa mk2 od nie dawna jak jest zimny i go odpale po dodaniu gazu wchodzi na 3 gary :green_fuck: jak sie nagrzeje to normaline ma kopyto :grin: acha i jeszcze jedno czasami jak dodam w czasie jazdy lekk gazu to zdycha i nie cągnie dopiero jak mu przycisne to jedzie dobrze . Co może być przyczyną ????? :hehe:


Chicken

Awatar użytkownika
rross
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 139
Rejestracja: śr mar 22, 2006 22:47
Lokalizacja: Kraków/Tarnobrzeg
Kontakt:

Post autor: rross » sob sty 06, 2007 23:57

Napisz wiece szczegółow czy na nagrzanym tajk sie dzieje czy na zimnym przy jakich obrotach.
acha i jeszcze jedno czasami jak dodam w czasie jazdy lekk gazu to zdycha i nie cągnie dopiero jak mu przycisne to jedzie dobrze . Co może być przyczyną ????? :hehe:
tu mi pomogło wymiana silniczka krokowego ale pewnie wyczyścić można
jak jest zimny i go odpale po dodaniu gazu wchodzi na 3 gary :green_fuck: jak sie nagrzeje to normaline ma kopyto
Sprawdź kable kopułkę i końcówki na świece i same świece. Odkręć je i zobacz jak wyglądają. Poza tym napisz więcej szczegółów.
I faktycznie palił ok14 litrów w między czasie sondę lambda wymieniłem



Awatar użytkownika
Chicken20091986
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: wt sty 02, 2007 19:20
Lokalizacja: Dobra Nowogardzka
Kontakt:

Post autor: Chicken20091986 » ndz sty 07, 2007 19:58

rross pisze:Cytat:
acha i jeszcze jedno czasami jak dodam w czasie jazdy lekk gazu to zdycha i nie cągnie dopiero jak mu przycisne to jedzie dobrze . Co może być przyczyną ?????
na rozgrzanym silniku i tak mniej wiecej na 3 tys obr.
acha no i ja mam silnik 1,8 na gaźniku i nie wiem czy mam sonde lambde
jak ma ok 3 tys obr to nawet jest zdolny w czasie jazdy zgasnąć ale dodoam gazu jak juz czuje ze gaśnie to wtedy idzie dobrze


Chicken

Awatar użytkownika
Danielo85
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 382
Rejestracja: śr cze 28, 2006 22:05
Lokalizacja: Łęczna
Kontakt:

Post autor: Danielo85 » ndz sty 07, 2007 20:11

Filtr powietrza sobie spradz u mnie troszke pomoglo.


[img]http://img145.imageshack.us/img145/7367/vwgolfplusercu4.jpg[/img]

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » ndz sty 07, 2007 21:14

Z tego co napisałeś to można tylko się domyślać że gaźnik jest zepsuty. Musiz więcej szczegółów podać. Bo problemy na zimnym to pewnie awaria ssania. Ale napisz co sie dzieje z wolnymi na ciepłym, czy sa stabilne, czy gaśnie. Czy masz instalację gazową.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
Chicken20091986
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: wt sty 02, 2007 19:20
Lokalizacja: Dobra Nowogardzka
Kontakt:

Post autor: Chicken20091986 » ndz sty 07, 2007 22:53

instalacji gazowej nie mam nawet jak stoje to jak dodam gazu do pewnego momentu to dusi sie i gaśnie ale jak od razu dam na maxa to nic sie nie dzieje tak sie dzieje tylko jak jest rozgrzany jak zimny i dodam gazu na maxa to wchodzi na 3 gary i żre tyle benzyny ze masakra

[ Dodano: 03 Lut 2007 10:44 ]
juz jest dobrze dalem gażnik do regeneracji bo ssanie było zepsute nie wyłanczało sie no i wymieniłem przewody kopułke palca świece teraz jest luz. polecam regeneracje gaźnika wygląda jak nówka :bajer:


Chicken

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 498 gości