Jak zabezpieczyć listwę boczną??

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

amadian
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: czw lis 30, 2006 17:35
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Jak zabezpieczyć listwę boczną??

Post autor: amadian » pt sty 05, 2007 18:29

Hejka! Mam takie małe pytanko. Nedawno zostałem w brutalny sposób pozbawiony bocznej, szerokiej listwy w mojej II-ce. Nie powiem że zagotowałem bo wkurza mnie brak czegoś. Już nie raz pozbawili mniejednego dekielka na kole, Zrozumiał bym gdyby gwizdnęli wszystkie ale na co komuś po jednym i to jeszcze nie tego samego typu? Po prostu chamstwo!!! No ale wróćmy do listwy. Po długich poszukiwaniach kupiłem listwę z odzysku. Ale teraz zastanawiam się jak ją zabezpieczyć przed ponownym aktem wandalizmu? Nie jest to droga rzecz ale szkoda mi nerwów i ponownego szukania po Allegro, szrotach, ogłoszeniach itp. Może ktoś z was mi doradzi? myślałem żeby zamiast tych nędznych kołków dać śruby i zalać listwę silikonem? Najgorzej jak ktoś się weźmie do wyrywania i pognie blachę. Co radzicie?
Ostatnio zmieniony sob sty 06, 2007 15:08 przez amadian, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Rafał G2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 259
Rejestracja: sob gru 17, 2005 17:04
Lokalizacja: Żory
Kontakt:

Post autor: Rafał G2 » pt sty 05, 2007 18:59

Radzę nieczym nie zabezpieczać, bo jak będzie mocno trzymać to mogą złodzieje poważnie uszkodzić blachę. Na nich nie ma sposobu, chyba że wynajmiesz sobie prywatnego ochroniarza samochodu :D



Awatar użytkownika
Mis
Forum Master
Forum Master
Posty: 1126
Rejestracja: pt sie 04, 2006 21:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mis » pt sty 05, 2007 21:35

tez uwazam ze na zlodziei i gowniarstwo nie ma rady ani sposobu.

Mnie skubneli radio i zamontowalem alarm z czujnikami ruchu. Nie sadze aby desperata to powsztymalo...ale zawsze cos zrobilem. Nie przykrecaj na sile listew bo debil chcacy je zerwac nie zauwazy i porwie Ci blache. Sa takie czujniki mikrofalowe ktore podobno zabezpieczaja zewnetrzne czesci auta takie jak lusterka, lakier przed porysowaniem, ktore moze cos pomoga. Mozna je kupic na allegro



amadian
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: czw lis 30, 2006 17:35
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Post autor: amadian » sob sty 06, 2007 17:01

:grrr: No i nie zdążyłem założyć listwy a już upierdzielili lusterko. No co za złodziejski kraj!!! Nic nie można mieć. Zostawić na chwilę na ulicy. Szczęście że to tylko szybka a nie cała obudowa ale zaś wydatek. Wkurzyć się można!!!



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 314 gości