boczki mk2

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
jarecki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: sob gru 25, 2004 16:55
Lokalizacja: srodek Polski

boczki mk2

Post autor: jarecki » ndz lut 20, 2005 16:29

witam. mam pytanie - czy były w mk 2 skórzane boczki (konkretnie na drzwi, wersja 3 drzwiowa) bez otworów na regulacje lusterek i bez otworów na korbki do szyb ? a jeśli tak to jak myślicie - można coś takiego zdobyć (może ktoś orientuje się po ile chodzą) czy raczej będzie ciężko ? pozdr.



Awatar użytkownika
king66
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 252
Rejestracja: pt lis 26, 2004 11:56
Lokalizacja: chełmno, kuj-pom
Kontakt:

Post autor: king66 » ndz lut 20, 2005 16:48

bez otworow napewno sa....

skora nie wiem...
nie wiem czy wersja japonska urban elite nie miala takich seryjnie bo byl seryjnie caly skorzany w srodku

siedzenia byly na allegro przod i tyl za 1 200zl czarna skora calosc oryginal

a boczkow nie spotkalem


tak naprawdę to tylko M-B W114280CE albo carrera911 72' ...oba mnie kręcą (MB, VAG, PORSCHE... reszta to podróba)

Awatar użytkownika
1 6 D
_
_
Posty: 1950
Rejestracja: śr sie 18, 2004 09:57
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: 1 6 D » ndz lut 20, 2005 16:58

Dziury na korbki są zawsze. Nie wiem jak z regulacją lusterek. W serwisie tego już nie dostaniesz. Poszukaj może na szrotach czy gdzieś.



Awatar użytkownika
jarecki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: sob gru 25, 2004 16:55
Lokalizacja: srodek Polski

boczki

Post autor: jarecki » ndz lut 20, 2005 23:24

witam. z tymi boczkami jest tak - mam obecnie zamontowany cały kpl. skórzany, tylko poprzedni właściciel wpadł na genialny :chytry: pomysł i wyciął otwór na przełączniki szyb ... otwór jest za duży, przełączniki wypadają , totalna lipa. są też dziury po regulacjach lusterek ( obecnie są elektr. ) myśle nad wymianą tylko kawałka sóry ( jest to możliwe bo jest tam kilka szwów) , akurat by zakryło. tylko nie wiem czy da się skóre odkleić , wymienić a następnie znowu przykleić. pomyślałem więc że może są takie w jakiejś wersji mk2, i warto by było poszukać. wydaje mi się że są takie ... no i dlatego ponawiam pytanie - CZY SĄ TAKIE BOCZKI ??? .pozdr.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 238 gości