ZŁAMANY WĄŻ SPRYSKIWACZY PRZEDNICH !!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
burdel
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: śr sie 09, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Przeźmierowo
Kontakt:

ZŁAMANY WĄŻ SPRYSKIWACZY PRZEDNICH !!

Post autor: burdel » czw gru 21, 2006 18:22

Ludzie ratunku! Dzisiaj kupilem nowy plyn zimowy i zauwazylem ze spryskiwacze dzialaja pod slabym cisnieniem, jak sie okazalo ulamal sie wężyk przy lewej dyszy. 25 grudnia wyjezdzam w gory i nie mam spryskiwaczy, gdzie moge kupic nowy wezyk (oprocz allegro - choc i tam nie znalazlem)

Wesolych Swiat 4 ALL


<< ILLEGAL STREET >>
[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images21.fotosik.pl/28/f649346d0807a928.jpg[/img][/url]

greg

Post autor: greg » czw gru 21, 2006 21:16

jeśłi to faktycznie wężyk (chociaż nie wiemjak on się mógł ułamać) to sklep motoryzacyjny. jeśli ułamany jeden ze spryskiwaczy to na szybko masz dwa rozwiazania - na gorąco wtopić cienką rurkę (np uciętą z wkładu długopisu Zenith) lub zaślepić ją a wtedy pryska jeden spryskiwacz a po świętach kupisz nową. Sam wężyk to bez problemu w sklepie motoryzacyjnym - dobierzesz po rozmiarze ewentualne rozwiazanie to kup w elektrycznym termokurcz o odpowiedniej średnicy



Awatar użytkownika
Grzesiekk1982
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2511
Rejestracja: czw sie 03, 2006 01:14
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: Grzesiekk1982 » czw gru 21, 2006 21:29

greg pisze:chociaż nie wiemjak on się mógł ułamać
łamią się, łamią. Muszą być stare. Mi kiedyś w Audi pękały, gdzie tylko zagiąłem. Ja mogę zaproponować jakiś duży sklep ogrodniczy (są po kilkadziesiąt gr do 1 zł za metr, a nie wyglądają, zeby się różniły).
Pozdrawiam.



Awatar użytkownika
MrUkAs
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 805
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:03
Lokalizacja: Ostrzeszów
Kontakt:

Post autor: MrUkAs » czw gru 21, 2006 21:49

U mnie tez jest przelamany wezyk. Skleilem tasma i jak na razie dziala. Choc niekiedy zauwazam, ze spryskuje slabiej, niekiedy lepiej...


www.SportCom.PL

Awatar użytkownika
daniel2505
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 291
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 18:39
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: daniel2505 » pt sty 05, 2007 16:34

Miałem dokładnie to samo. Węzyk plastikowy kupisz na metry z kilka zł w każdym motoryzacyjnym. Ja kupiłem jakiś zestaw do naprawy spryskiwaczy za 14zł z wezykiem jakby gumowym. Jest super i na pewno nie popęka, chyba że sparcieje :grin:


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=123919/]Mój zielony VARIANT[/url]

worek44
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pt gru 15, 2006 19:18
Lokalizacja: wrocek

Post autor: worek44 » pt sty 05, 2007 17:10

Można też zrobić na szybko tak:ucinamy kawałek wkładu od długopisa ok.3cm(wypisany),przecinamy wężyk i wciskamy oba końce rurki na niego.po dokładnym dociśnięciu, podgrzewamy troszke zapalniczką, aby lepiej się zwiazał plastyk i ja jeszcze owijam to taśmą izolacyjną.Nie ma prawa nic przeciekać!



szsz01
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 101
Rejestracja: wt lis 23, 2004 01:31

Post autor: szsz01 » pt sty 05, 2007 22:40

w sklepie elektrycznym kup rurkę termoczulczliwą o odpowiedzniej średnicy, załóż na pęknięty wężyk, podgrzej zapalniczką aż się skurczy i gotowe



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 435 gości