Migająca lampka kontrolna oleju.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

sobczakkac
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: ndz kwie 02, 2006 18:36
Lokalizacja: Szczecin

Migająca lampka kontrolna oleju.

Post autor: sobczakkac » czw gru 21, 2006 02:31

I jeszcze jeden temat. Od jakiegoś czasu, wydaje mi się że wcześniej tak nie było, w momencie odpalenia auta miga parokrotnie lampka kontrolna oleju. W instrukcji obsługi jest napisane, że usterka jest wtedy gdy lampka nie gaśnie, a tutaj gaśnie ale po odpaleniu kilkakrotnie miga. Nie wiem czy to jest ok czy nie. Sprawdzałem parokrotnie stan oleju. Jest delikatne zużycie ale nie w jakichś strasznych ilościach. Akurat w tym zakresie (pochłanianie oleju) autko spisuje się na fest. Niepokoi mnie natomiast ta lampka. Chyba że to może być jakaś wada elektryczna? Nie wiem, dlatego bardzo proszę o podpowiedź.

Pozdrawiam wszystkim forumowiczów.



el Kopyto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 257
Rejestracja: wt mar 07, 2006 13:38
Lokalizacja: Mazury
Kontakt:

Post autor: el Kopyto » czw gru 21, 2006 07:06

To że kontrolka pare razy mignie to nie jest nic dziwnego. Tak się może być. Gorzej by było tak jak napisałeś gdyby nie gasła. Ale na razie się nie przejmuj.


pozdrowienia el Kopyto

Awatar użytkownika
zamioculcas
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 253
Rejestracja: pn lip 10, 2006 14:42
Lokalizacja: Siedlce
Kontakt:

Post autor: zamioculcas » czw gru 21, 2006 11:11

Jaki masz filtr paliwa? Filtron? Ja miałem poprzednio filtrona migalo, ale ostatnio przy zmianie oleju zalozylem manna i nie miga.



Awatar użytkownika
Adamtd
VW Baron
VW Baron
Posty: 3346
Rejestracja: pt maja 06, 2005 13:37
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post autor: Adamtd » pt gru 22, 2006 13:19

sobczakkac, śpij spokojnie jak tylko kontrolka zamruga podczas odpalania. Jeśli potem się nie zapala to OK


jest już nas troje i dlatego nie mam czasu odwiedzać formu.....

Awatar użytkownika
herflik95
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 953
Rejestracja: pn mar 13, 2006 11:36
Lokalizacja: LKR
Kontakt:

Post autor: herflik95 » pt gru 22, 2006 13:47




Zilly
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 337
Rejestracja: czw wrz 09, 2004 08:43

Post autor: Zilly » pt gru 22, 2006 17:17

zamioculcas pisze:Jaki masz filtr paliwa? Filtron? Ja miałem poprzednio filtrona migalo, ale ostatnio przy zmianie oleju zalozylem manna i nie miga.

Pewnie chodzi Ci o filtr oleju a nie paliwa :) Ja miałem to samo na filtronie 3 razy mrugała i dopiero gasła jak odpalałem ciepły silnik. Teraz mam filtr Mann i jest spokój niekiedy raz mrugnie po odpaleniu



Awatar użytkownika
zamioculcas
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 253
Rejestracja: pn lip 10, 2006 14:42
Lokalizacja: Siedlce
Kontakt:

Post autor: zamioculcas » pt gru 22, 2006 17:22

Zilly pisze:
zamioculcas pisze:Jaki masz filtr paliwa? Filtron? Ja miałem poprzednio filtrona migalo, ale ostatnio przy zmianie oleju zalozylem manna i nie miga.

Pewnie chodzi Ci o filtr oleju a nie paliwa :) Ja miałem to samo na filtronie 3 razy mrugała i dopiero gasła jak odpalałem ciepły silnik. Teraz mam filtr Mann i jest spokój niekiedy raz mrugnie po odpaleniu
Heh no jasne że oleju, przejęzyczyłem się.



Awatar użytkownika
marek2907
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2610
Rejestracja: czw maja 11, 2006 19:21
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Post autor: marek2907 » pt gru 22, 2006 22:38

to że miga po dpaleniu to się nie martw jak miałem oryginalny filtr to niemigała ale jak zmieniłem na Filtrona to teraz kilka razy mrugnie po odpaleniu . NIC GROŹNEGO


[url=http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=53320][img]http://i128.photobucket.com/albums/p180/marek2907/forum2.jpg[/img][/url]
:gora: KLIKNIJ :gora:
[size=200][b]wszystko na 1 stronie[/b][/size]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 448 gości