Podswietlenie zegarow oraz konsoli srodkowe

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Mortek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 128
Rejestracja: czw lis 23, 2006 15:37
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Podswietlenie zegarow oraz konsoli srodkowe

Post autor: Mortek » ndz gru 17, 2006 10:36

Mam takie pytanko, dzis jak stalem jakies 5 -10minut na postoju z wlaczonym silnikiem i swietlami w pewnej chwili zgaslo mi podswietlenie zegarow i konsolo srodkowej, probowalem przelaczac swiatla na postojowe wtedy sie zegary zapalaly, gdy zalaczalem mijania zegary gasly. Wylaczylem silnik, pogasilem wszsytko, odpalilem spowrotem i znowu to samo, juz mialem jechac bez podswietlenia zegarow ale nacisnalem "stopa" i sie zaswiecily, dojechalem do garazu juz bez zadnych problemow, teraz niewiem czy to kolejny jakis bajer VW czy cos sie sypie??? Jakby ktos mogl mi udzielic odpowiedzi bylbym wdzieczny. Przepraszam za tak chaotyczne wypowiedzi, ale tak jakos wszsytko w biegu a ten moj Golfik ciagle mnie zadziwia:)
Pozdrawiam
Marcin



Awatar użytkownika
pszczyna
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2558
Rejestracja: śr lut 08, 2006 21:54
Lokalizacja: Pszczyna .Śląsk
Kontakt:

Post autor: pszczyna » ndz gru 17, 2006 14:57

Ja bym szukał usterki w wyłączniku świateł, styki nie lubią wilgoci .
Gdy robiłem halogemy trochę dał wyłącznik popalić, w końcu poddał się i działa poprawnie



pingu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: ndz sie 13, 2006 09:28
Lokalizacja: M-ce

Post autor: pingu » ndz gru 17, 2006 18:36

ja miałem podobnie też raz swieciło raz nie ale to była wina żaróweczki która jest pod środkowym pokretłem raz łaczyła a raz nie. zaczniij od tego



Mortek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 128
Rejestracja: czw lis 23, 2006 15:37
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Mortek » ndz gru 17, 2006 22:17

Prawde mowiac to wymienialem jakis czas temu zaroweczke w pokretle na konsoli srodkowej wiec moze to byc to, ale z drugiej strony jakby nie laczylo to by gaslo wszsytko, albo jakos mrugalo, a tu zgaslo nagle tylko tak jak pisalem problem byl z podswietleniem na zalaczonych swiatlach mijania, na postojowych wszsytko swiecilo, moze to przypadek a moze cos w tym bylo ze jak nacisnalem na hamulec to sie zapalilo.
Tutaj bym sie bardziej sklanial do tego co napisal kolega pszczyna, z tym ze co tzrebabyloby zrobic, wyjac przelacznik i przeczyscic styki ???
Ale zaroweczke tez sprawdze:) z tym ze niewiadomo czy cos to da poniewaz jak narazie wszsytko swieci bez probblemu.
Wielkie dzieki za pomoc, pozdrawiam
Marcin



centurion079
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 70
Rejestracja: pn mar 27, 2006 22:28
Lokalizacja: sosnowiec

Post autor: centurion079 » czw gru 21, 2006 15:29

Witam a prosze mi powiedziec jak sie wymienia ta żaróweczke na środkowej konsoli bo mi też najprawdopodobniej padła ponieważ nie mam podswietlenia nadmuchu powietrza oraz pokretła ustawiania nadmuchu z góry wielkie dzieki.



Mortek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 128
Rejestracja: czw lis 23, 2006 15:37
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Mortek » czw gru 21, 2006 15:34




Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 302 gości