Problem z odpalaniem Golf IV 1.9 TDI

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

nesto
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt gru 12, 2006 11:03
Lokalizacja: Poznań

Problem z odpalaniem Golf IV 1.9 TDI

Post autor: nesto » wt gru 12, 2006 11:21

Witam,
Mam problem z odpalaniem WV Golf IV 1.9 TDI. Problem polega na tym, że jak jest zimny to odpala całkiem dobrze, ale jak jest rozgrzany to zaczynają się problemy. Byłem u kilku mechaników i wszyscy rozkładają ręce!!?? Czy ktoś wie co to może być i jak ten problem rozwiązać??



adam aa22
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 166
Rejestracja: pt lis 17, 2006 13:40
Lokalizacja: Pajęczno
Kontakt:

Post autor: adam aa22 » wt gru 12, 2006 11:25

Sorki ze sie dołączyłem do tego tematu ale nigdzie nie moge znalezć porady. Mianowicie jezeli ktos wie czy sprazyny firmy hans pres o oznaczeniach kolorów zółtym i zielonym beda sia nadawały do golfa III 1.9 TD? Jesli ktos wie to prosze o pomoc bo nikt nie jest w stanie mi poradzic. Z góry dziekluje!! Od razu prosze moderatora o przyznanie punktów jesli ktos mi pomoze.

[ Dodano: 12 Gru 2006 10:33 ]
Nesto, a jeśli chodzi o twój problem to mi to ewidentnie wyglada na przytartą pompe paliwa. Ja miałem to samo w mk3. Mi znajomy mechanik z wieloletnim doswiadczeniem podpowiedział jak domowym sposobem wstepnie sprawdzic czy rzeczywiscie głowiczka w pompie wqtyskowej jest przytarta. Jak bedziesz miał problem z zapaleniem na goracym silniku to polej zimna woda po pompie wrtyskowej od tej strony gdzie wychodz cztery przewody do wtrysków. Jak schłodzisz w ten sposób pompe i zapali duzo lepiej to na 99.99% to wina pompy wtryskowej, a raczej kiepskiego paliwa :) wiem bo pracuje na stacji paliw :) odp jak sprawdzisz



76marek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: pt sty 20, 2006 11:16
Lokalizacja: bielsko

Re: Problem z odpalaniem Golf IV 1.9 TDI

Post autor: 76marek » wt gru 12, 2006 14:28

nesto pisze:Witam,
Mam problem z odpalaniem WV Golf IV 1.9 TDI. Problem polega na tym, że jak jest zimny to odpala całkiem dobrze, ale jak jest rozgrzany to zaczynają się problemy. Byłem u kilku mechaników i wszyscy rozkładają ręce!!?? Czy ktoś wie co to może być i jak ten problem rozwiązać??
Witam!!
Na pewno nie ma to nic wspolnoge z przytarta pompa paliwa.Problem lezy w komputerze sterujacym silnikiem.To prawie normalka we 1,9tdi na pompie.Podjedz do kogos kto robi programy(chipy)i popros zeby ci to zrobil.Koszt nie powinien byc wiekszy niz 200zł



adam aa22
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 166
Rejestracja: pt lis 17, 2006 13:40
Lokalizacja: Pajęczno
Kontakt:

Post autor: adam aa22 » wt gru 12, 2006 15:52

Ok nie bede sie kłócił, ale jestem ciekawy jak zakonczy sie ten temat i co bedzie faktyczna przyczyna. Pozdrawiam!!



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 221 gości