MK3 2,0 GTI 115KM - koło zamachowe. Probelam z dobraniem, po

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Emil_l83
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: śr gru 06, 2006 20:42
Lokalizacja: Tarczyn / mazowieckie
Kontakt:

MK3 2,0 GTI 115KM - koło zamachowe. Probelam z dobraniem, po

Post autor: Emil_l83 » czw gru 07, 2006 12:02

Witam, posiadam MK3 silnik 2E, ostatnio rozebrałem skrzynie biegów bo ciekło z niej. Okazało sie że koło zamachowe wytarło dziurę w obudowie. Na kole zamachowym widnieje nr 027 105 273 D. Zadzwoniłem do serwisu i zapytałem jakie powinno byc przy moim silniku: okazało sie że podali mi taki sam nr tylko różnił sie literką zamiast D (u mnie) to powinno być N. W takim razie pytanie: od czego ja mam koło zamachowe? Czy na tyle się różni by nie mieścic się w obudowie skrzyni? Pozdrawiam, zgóry dziękuje za pomoc.



Awatar użytkownika
Borys
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3319
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 22:32
Lokalizacja: KOLONIA
Auto: VR6T
Kontakt:

Re: MK3 2,0 GTI 115KM - koło zamachowe. Probelam z dobraniem

Post autor: Borys » czw gru 07, 2006 13:14

Emil_l83 pisze:Witam, posiadam MK3 silnik 2E, ostatnio rozebrałem skrzynie biegów bo ciekło z niej. Okazało sie że koło zamachowe wytarło dziurę w obudowie. Na kole zamachowym widnieje nr 027 105 273 D. Zadzwoniłem do serwisu i zapytałem jakie powinno byc przy moim silniku: okazało sie że podali mi taki sam nr tylko różnił sie literką zamiast D (u mnie) to powinno być N. W takim razie pytanie: od czego ja mam koło zamachowe? Czy na tyle się różni by nie mieścic się w obudowie skrzyni? Pozdrawiam, zgóry dziękuje za pomoc.
dziure to raczej rozpadajacy mechanizm roznicowy wytarł a kolo zamachowe moze zostac takie jak jest


www.vrservice.pl

Awatar użytkownika
pszczyna
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2558
Rejestracja: śr lut 08, 2006 21:54
Lokalizacja: Pszczyna .Śląsk
Kontakt:

Post autor: pszczyna » czw gru 07, 2006 13:50

Ja bym uważał z tymi literkami
oto przykład ten sam nr. Katalogowy
tylko literki inne a tuleje z innej parafii
[rozmiar , budowa i materiał inne]Obrazek



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 115 gości