[MK3] Coś nie tak z obrotami......

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

niunioit
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 103
Rejestracja: śr lip 19, 2006 21:57
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

[MK3] Coś nie tak z obrotami......

Post autor: niunioit » śr gru 06, 2006 19:25

Witam wszystkich!
Mam taki problemik z golfikiem.Jak pisałem w innym temacie nie chciał mi przez 2 dni zapalać od razu tylko musiałem go katować gazem i zapalał. Już wtedy działo się tak że obroty najpierw były na 400 a poźniej dochodzą do 1200 i tak mam teraz tylko że teraz mi zapala rano od razu ale ma słabe obroty...Czy może być to wina świecy jednej bo mam coś zerwane w jednej świecy i jak wymieniałem to tamta została stara.Przedowy mam nowe.A jedna nie bo coś jak gwint jest urwany czy coś,przekrecil ktos swiece:/.Czy to moze byc to.Bo jak tak to moge zalatwic sobie ze mi to zrobi fachowiec.bede wdzieczny z apomoc.Pozdrawiam!

ps.czujnik Halla wymieniałem na nowy 2 miechy temu:)



Awatar użytkownika
dziejo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8880
Rejestracja: pn lis 14, 2005 02:40
Lokalizacja: Kantorowice
Silnik: AFN

Post autor: dziejo » śr gru 06, 2006 20:50

Czy może być to wina świecy jednej bo mam coś zerwane w jednej świecy i jak wymieniałem to tamta została stara.Przedowy mam nowe.A jedna nie bo coś jak gwint jest urwany czy coś,przekrecil ktos
może być że przyczyna tych niskich obrotów to niesprawna swieca MUSISZ DOPROWADZIć TO DO POrząDKU a jak z mocą ???? jak sie wkręca na obroty????



niunioit
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 103
Rejestracja: śr lip 19, 2006 21:57
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: niunioit » śr gru 06, 2006 22:18

no niby z mocą OK,tylko te obroty mnie denerwują:(



Awatar użytkownika
Przybek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 563
Rejestracja: czw lis 23, 2006 00:36
Lokalizacja: wloclawek
Kontakt:

Post autor: Przybek » śr gru 06, 2006 23:49

ta swieca moze byc zorana i raz ci na niej pali raz nie , niech ci ktos wstawi tulejke
w glowice , mozna to zrobic nie wyjmojac glowicy , bo mozesz sie zdziwic jak ci kiedys na trasie swieca w maske strzeli
Pozdrawiam


[img]http://www.robtex.com/ipinfo.gif[/img]

posiadam VAG jak cos sloze pomoca

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 551 gości