[MK II] cykanie przy gaźniku ??

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
dEDOs22
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 214
Rejestracja: czw wrz 08, 2005 22:40
Lokalizacja: _BIaŁYSTOk_
Kontakt:

[MK II] cykanie przy gaźniku ??

Post autor: dEDOs22 » sob gru 02, 2006 15:31

witam ma takie pytanie czy to normalne ze jak przekręcam stacyjkę tak ze się kontrolki pala to mi coś przy gaźniku brzęczy tak jak by jakieś zwarcie czy coś ma silnik PN na gaźniku 2ee
dodam ze jeżdżę już z tym dosyc długo i nic się nie dzieję ale pomyślałem ze się zapytam :) pozdro.


ps. mam jeszcze jedno pytanie trochę z inne beczki ale nie chciałem nowego zakładac tematu wienc napisze tutaj pytanie mam takie mam w bagażniku na nadkolach niedaleko świateł tylnich takie rurki plastikowe które wchodzą w karoserie i wychodzą na zewnątrz do czego one służą odprowadzana jest przez nie jakaś woda czy można je usunąc



Morganelo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 87
Rejestracja: wt paź 24, 2006 21:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Morganelo » sob gru 02, 2006 16:10

dEDOs22 pisze:jak przekręcam stacyjkę tak ze się kontrolki pala to mi coś przy gaźniku brzęczy tak jak by jakieś zwarcie czy coś ma silnik PN na gaźniku 2ee
Tym sie nie przejmuj gdyż jest to normalna praca gaźnika, ponieważ jest sterowany elektrycznie...Sam mam ten silnik z Pierburgiem 2EE :)...
dEDOs22 pisze:mam w bagażniku na nadkolach niedaleko świateł tylnich takie rurki plastikowe
Jeśli masz szyber dach to są to rurki odprowadzające wodę właśnie z niego...Są jeszcze dwie z przodu...


Pora zmieniać swój swiat, więc zaczne od Golfika...

laciaty23
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: pn lut 27, 2006 00:50
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: laciaty23 » sob gru 02, 2006 16:11

ja mam taki sam gaznik i tak samo mi brzeczy. nie wiem czy to sie cos psuje ale wiem ze na gazie mozna od tego odczepis wtyczke i nie brzeczy a na benzynie to sie troche dusi jak sie doda gazu.



Awatar użytkownika
dEDOs22
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 214
Rejestracja: czw wrz 08, 2005 22:40
Lokalizacja: _BIaŁYSTOk_
Kontakt:

Post autor: dEDOs22 » sob gru 02, 2006 18:08

Jeśli masz szyber dach to są to rurki odprowadzające wodę właśnie z niego...Są jeszcze dwie z przodu...
mam szyberdach :panna: a ja te dziurki z tyłu zaszpachlowałem :okej: ale ze mnie typ eehheeh trzeba je znowu zrobic dzieki za pomoc



Morganelo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 87
Rejestracja: wt paź 24, 2006 21:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Morganelo » sob gru 02, 2006 23:46

dEDOs22 pisze:mam szyberdach a ja te dziurki z tyłu zaszpachlowałem
To radze jak najszybciej to zrobić bo jak przyjdzie zima to rozsadzi ci przewody!!!!! A jak są jeszcze zapchane to radze przeczyścić je za pomocą drutu lub sprężonego powietrza... U mnie syf był jak nie wiem co ale teraz śmiga bez problemu...


Pora zmieniać swój swiat, więc zaczne od Golfika...

Awatar użytkownika
Przybek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 563
Rejestracja: czw lis 23, 2006 00:36
Lokalizacja: wloclawek
Kontakt:

Post autor: Przybek » ndz gru 03, 2006 00:12

laciaty23 pisze:ja mam taki sam gaznik i tak samo mi brzeczy. nie wiem czy to sie cos psuje ale wiem ze na gazie mozna od tego odczepis wtyczke i nie brzeczy a na benzynie to sie troche dusi jak sie doda gazu.
tak ma byc co do brzeczenia !! wszystko jest ok.


[img]http://www.robtex.com/ipinfo.gif[/img]

posiadam VAG jak cos sloze pomoca

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 458 gości