[mkII]cos mi piszczy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
malutki
Forum Master
Forum Master
Posty: 1051
Rejestracja: śr lis 15, 2006 12:03
Lokalizacja: Opole/Krapkowice
Kontakt:

[mkII]cos mi piszczy

Post autor: malutki » sob gru 02, 2006 01:16

witam,

mam maly ale denerwujacy problem z moim autkiem. jak jade to cos mi piszczy w srodku auta.przypuszczam ze jakas czesc tapicrki ale nie moge dojsc do tego co to moze byc.:( mial ktos w was moze podobny problem? albo ma ktos pojecie co by to mogla byc?
prosilbym o jakakolwiek odpowiedz


Clarion DXZ958 - Morel Hybrid Integra 402 - Morel 6W - Gladen RS10 - Phoenix Gold Ti600.4 - Phoenix Gold Ti1500.1
Szafa gra :-)

Awatar użytkownika
barteKKK03
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 15224
Rejestracja: sob mar 12, 2005 15:22

Post autor: barteKKK03 » sob gru 02, 2006 02:35

Sprawdź okolice deski rozdzielczej, masz mieką czy twardą? Może coś tam się poluzowało, poruszaj tez boczki drzwi



Awatar użytkownika
malutki
Forum Master
Forum Master
Posty: 1051
Rejestracja: śr lis 15, 2006 12:03
Lokalizacja: Opole/Krapkowice
Kontakt:

Post autor: malutki » ndz gru 03, 2006 19:31

wiec deska rozdzielcza mi na bank nie piszczy, boczki w przednich drzwiach takze nie. przypuszczam że któryś z tylnych boczków lub cos w bagażniku ale nie umiem dojsc do tego co to moze być. już sprawdzalem czy jakies plastiki nie maja luzu czy cos,nie mam pojecia. a wiesz moze jak sie zdejmuje tylne boczki w 3-drzwiowym mkII.


Clarion DXZ958 - Morel Hybrid Integra 402 - Morel 6W - Gladen RS10 - Phoenix Gold Ti600.4 - Phoenix Gold Ti1500.1
Szafa gra :-)

Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » ndz gru 03, 2006 19:47

malutki pisze:a wiesz moze jak sie zdejmuje tylne boczki w 3-drzwiowym mkII.
trzeba odkręcić dwa wkręty - tuż koło uszczelki drzwi, wyjąć jedan kołek na wysokości siedziska i pociagnąć boczek do góry (ale ostroznie na zatrzaski)


:-k ...

Awatar użytkownika
krzaku
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 03:55
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: krzaku » ndz gru 03, 2006 22:14

hmmm ja mialem podobny problem w mk3 tez cos piszczalo, swiszczalo podczas jazdy...
okazalo sie ze to poluzowana oslona termiczna srodkowego tlumika ... ale sie usmialem jak skapowalem ze to to .. przeszukalem cale auto, wszystko ...
no coz =)

sprawdz moze tez masz takie cos =) btw to jest chyba z azbestu albo z czegos podobnego wiec uwazaj


[url=http://www.opolskivag.pl][img]http://www.kochamopole.pl/golf4-ani.gif[/img][/url]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 328 gości