[mk3] elektryczne szyby

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

grybam
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 121
Rejestracja: pt gru 02, 2005 14:15
Lokalizacja: Lezajsk
Kontakt:

[mk3] elektryczne szyby

Post autor: grybam » czw lis 30, 2006 19:54

witam uporałem sie z szybami wkoncu w golferze tylko maly problem dzialaja wszytskie tylko linki sa w zlym stanie i moje pytanko nigdzie nie widze zeby ktos sprzedawał moze mi powiecie czy wogole jest mpozliwosc dokupienia silnek czy tylko cale podnosniki??



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » czw lis 30, 2006 20:16

Albo są całe podnośniki bez silników (patrz np na allegro), albo sa serwisy które dorabiają linki na wzór starej ( w necie znajdziesz), albo można dorobić samemu.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

stiw
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 88
Rejestracja: wt paź 25, 2005 10:02
Lokalizacja: śląsk

Post autor: stiw » czw lis 30, 2006 20:44

Ja ostatnio kupowałem w serwisie vw komplet naprawczytzn.linkii uchwyty doszyb ale do MKIV w cenie 180pln



grybam
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 121
Rejestracja: pt gru 02, 2005 14:15
Lokalizacja: Lezajsk
Kontakt:

Post autor: grybam » czw lis 30, 2006 20:44

jeszcze jedno pytanie mam problem ze skrzynia biegow nie wchodzi mi 5 bieg mechanik powiedzial ze chyba skrzynia ale niechce mi sie wierzyc zeby tryb od 5 biegu wywalilo przeciez na tym biegu niema duzego obciazenia !! a gdyby sie okazalo ze trzeba skrzynie to niewiem jaka powiedzcie jakie powinny byc numery do mojego silnika tej skrzyni albo czy od 1.8 podejdzie do 2.0 itp pozdro czekam na odp



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 364 gości