[MK II] dziewna rzecz ???????

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
dEDOs22
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 214
Rejestracja: czw wrz 08, 2005 22:40
Lokalizacja: _BIaŁYSTOk_
Kontakt:

[MK II] dziewna rzecz ???????

Post autor: dEDOs22 » śr lis 29, 2006 17:44

mam takie pytanko wczoraj odpaliłem golfa i włonczyłem wycieraczki i potem nie mogłem ich wyłączyc wiec sie zatrzymałem zgasiłem silnik odpaliłem znowu i juz było okej ale jak włączam wycieraczki w tym trybie że wycierają szybe co jakis czas to sie tak własnie dzieje ze niemoge potem ich wyłaczyc i muszę gasic samochód. czego to moze byc wina cos z elekrtyka czasami jeszcze jak mam właczony kierunek to słychac od czasu do czasu pod czas tego dzwieku cykania takie jak by zwarcie i lampka na tablicy mi przygasa . czekam na odpowiedzi pozdro



Awatar użytkownika
jawel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 484
Rejestracja: pt paź 27, 2006 14:54
Lokalizacja: WZU****

Post autor: jawel » śr lis 29, 2006 17:54

Pewnie ten przekaźnik (sterownik wycieraczek przednik) nawala podmień go żeby się upewnić


one loVWe

Awatar użytkownika
Ross
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 345
Rejestracja: sob cze 18, 2005 00:18
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Post autor: Ross » śr lis 29, 2006 17:55

co do wycieraczek to zacznij najpierw od obejrzenia tych styków przy manetce. Zdejmij obudowe pod stacyjką (2 śróbki) i przyjrzyj się stykom przy manetce czy nie są np. tłuste od "plaka". Podociskaj kabelki do wsówek. Ja miałem problem z zacinającymi się spryskiwaczami i pomogło i nic mnie to nie kosztowało. Powodzenia życzę.


dawno, dawno temu eMKaDwa
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p= ... 8a#2102978


Części GTI, GT TDI, Cupra, FR

Awatar użytkownika
Grzesiekk1982
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2511
Rejestracja: czw sie 03, 2006 01:14
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: Grzesiekk1982 » śr lis 29, 2006 18:00

Ja mialem w Audi, że mocowanie lewwej wycieraczki do nadwozia było kiepskie (był luz) i się same włączały. Jak docisnąłem do nadwozia do działały OK. Dokręciłem tą nakrętkę przy podszybiu złapało i jest OK. Nie wiem czemu, mżoe tamtędy masa idzie????
Sprawdź czy nie ma luzu, ale też nastawiał bym się na ten włącznik, o którym pisał kolega.
Pozdrawiam.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 283 gości