Polo - dziwne działanie nawiewów

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

sadurek

Polo - dziwne działanie nawiewów

Post autor: sadurek » wt lut 15, 2005 19:22

Witam!
Posiadam Polo 1.4D z 1993r. i mam mały problem. Otóż w głównych nawiewach (tych czołowych - obok kierownicy i schowka z prawej strony) leci tylko zimne powietrze. Ciepłe leci na szybe i nogi, jak przekręcam pokrtło do sterowania nawiewem to mogę regulować tylko szybę i nogi a ten czołowy zawsze leci tak samo (siła i temperatura). Gość od którego kupiłem w piatek samochód powiedział że wszystkie polo tak mają. Czy to prawda??? Pomocy!!

Drugi temat to taki że potrzebuję jakąś książke serwisowa, instrukcje obsługi albo jakie "sam naprawiam". Gdzie można w necie znaleźć takie coś??

Pozdrawiam



Awatar użytkownika
emge
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: wt lut 08, 2005 20:16
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: emge » wt lut 15, 2005 19:39

Pewnie ci ktos odpowie na temat Polo, w kazdym razie w UNO ak wlasnie jest :). Az tak straszna wada to nie jest bo mozna za razem odswiezac i dociepac :)



Uli

Post autor: Uli » wt lut 15, 2005 21:32

Witam
mam polo z 91 i u mnie jest to samo chiba fabrycznie tak ma być, mi osobiście to nie przeszkadza :)
a książke serwisową chętnie też bym zadobył
Pozdrawiam



ripper

Post autor: ripper » pt lut 18, 2005 12:34

ja mam polo fox 1l 1993 i u mnie te nawiewy(sterowane) od strony kierowcy i obok schowka dmuchaja cieplym powietrzem



Awatar użytkownika
kuules
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: ndz paź 10, 2004 17:07
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: kuules » pt lut 18, 2005 14:42

ripper pisze:ja mam polo fox 1l 1993 i u mnie te nawiewy(sterowane) od strony kierowcy i obok schowka dmuchaja cieplym powietrzem
to widocznie masz jakas pzrerobke, bo w polo te nawiewy dmuchaja tylko zimnym powietrzem, niespotkalem jeszcze polo w ktorym bylo by ionaczej, mowie tu o 86c i 2f



tytus

Post autor: tytus » sob lut 19, 2005 18:15

Ten typ tak ma :jezor: zeby kierowca był owiewany zeskim zimnym powietrzem



ripper

Post autor: ripper » sob lut 19, 2005 19:16

faktycznie jeszce wczoraj dalbym sobie reke obciac ze te nawiewy maja cieple powietrze ale dzisiaj sprawdzilem i faktycznie maja zimne ja pomylilem je z stalymi nawiewami ktore sa 10 cm wyzej i skierowane sa na boczne szyby, przepraszm za blad ale pamiec ludzka potrafi platac takie figle

pozdrawiam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 253 gości