[mk3] zabezpieczenie radia

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Karlos87
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 248
Rejestracja: śr sie 09, 2006 18:14
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

[mk3] zabezpieczenie radia

Post autor: Karlos87 » ndz lis 12, 2006 23:50

witam.W wolny czas chciałbym zamontować moje nowke radio :rolleyes: .chodzi mi o to by rozkrecić deske rozdzielczą tak żebym miał dostęp do boku szufladki z włożonym juz radiem (w celu zrobienia dodatkowego zabezpieczenia na wyciągniecie+ przy okazji poprzeciagałbym nowe kable od głośników itd.)

i tu pytanie :-k .Czy jest szansa że dostane sie do tylnej cześci wnęki z radiem(tam gdzie są kable) przez rozkrecenie delski lub jej elementu??


Lubię gdy murzyn bije w kokos

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pn lis 13, 2006 00:08

Jaki taki dostęp będziesz miał, przynajmniej od sodu radia, jak wyjmiesz panel ogrzewania. Czyli wyciuągnąć wszystkie trzy pokrętła, wyjąć ramkę, odkręcić 6 wkrętów mocujących panel, wysunąć trochę panel lub wepchnąć go głebiej i przesunąć w dół. POwinno ci to wystarczyć. Więcj to juz kupa roboty żeby rozmontować całą deskę.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
Karlos87
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 248
Rejestracja: śr sie 09, 2006 18:14
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Karlos87 » pn lis 13, 2006 00:12

da rade dostać sie tam do tyłu jak zdemontuje kratki i kanał nawiewu??


Lubię gdy murzyn bije w kokos

Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » pn lis 13, 2006 00:13

jak ktos ci bedzie chcial gwizdnac radio to ci niezle auto zmasakruje w srodku.lepiej sciagaj panel lub schowaj gdzieindziej radio jak ci go tak szkoda,zastosuj jakas zaslone z allegro lub ala panel starego radia(allegro)



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pn lis 13, 2006 00:15

Karlos87 pisze:da rade dostać sie tam do tyłu jak zdemontuje kratki i kanał nawiewu??
szkoda roboty, zrób jak napisałem wyżej.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
Karlos87
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 248
Rejestracja: śr sie 09, 2006 18:14
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Karlos87 » pn lis 13, 2006 00:19

Paweł Marek pisze:Jaki taki dostęp będziesz miał, przynajmniej od sodu radia, jak wyjmiesz panel ogrzewania

nie wiem czy dobrze pamietam ale chyba jest obudowany panel sterowania nagrzewnicy od tyłu na stałe. Zawsze można sprobować :P

jak mi sie uda zostawiam punkt :pub: . pozdro


Lubię gdy murzyn bije w kokos

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 340 gości