[MK4] Problem z kierunkowskazami

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
mietek333
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: pt lis 03, 2006 10:40
Lokalizacja: lubelskie
Kontakt:

[MK4] Problem z kierunkowskazami

Post autor: mietek333 » pt lis 03, 2006 10:48

Od 2 tyg. jestem posiadaczem VW Golfa TDI 1,9 Variant. Zauważyłem problem przy włączaniu kierunkowskazów. Po włączeniu lewego (czasem prawego) i nawet delikatnym ruchu kierownicą (obojętnie w którą stronę) przełączanie przestaje działać. Na postoju jest ok.
- Czyzby to przełącznik kierunkowskazów?
- jesli tak to ile kosztuje nowy? (używane na allegro ok 70 zł)
- czy wymiana tego podzespołu jest trudna?

pozdrawiam
Mietek
Ostatnio zmieniony pt lis 03, 2006 11:39 przez mietek333, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
jonasz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: czw lip 20, 2006 02:11
Lokalizacja: Puławy
Kontakt:

Post autor: jonasz » pt lis 03, 2006 11:29

Miałem podobny problem w moim pasiaku. Wymieniłem na używany z Allegro, ceny nie pamiętam. U mnie wymiana była bardzo prosta, wystarczyło zdjąć kierownicę i osłonę kolumny kierowniczej. Potem tylko wypięcie i odkręcenie przełączników, przełożenie "nowych" i skręcenie ;)

Próbowałem naprawiać "stary" przełącznik, ale nie udało się. Były zbyt powycierane blaszki. Ale możesz spróbować rozebrać i podgiąć blaszki stykające i oczyścić je. Może wystarczy, a troszkę kaski się oszczędzi ;)

Może podpowie użytkownik Golfa, bo u mnie w staruszku pewnie trochę inaczej, a i poduszki brak.

Pozdr ;)


Posłuchajcie Grzechotnika!

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 145 gości