[mk3 GT] jakiej firmy środkowy tłumik ??

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
falla_x
Forum Master
Forum Master
Posty: 1074
Rejestracja: czw wrz 23, 2004 11:03
Lokalizacja: ŁoWiCz
Kontakt:

[mk3 GT] jakiej firmy środkowy tłumik ??

Post autor: falla_x » wt paź 31, 2006 23:13

witam rozpada mi sie srodkowy tlumik na laczeniu srodkowego z koncowym na okolo peka rura srodkowwego i zaraz mi on odpanie w czwartek chce zamowic jakis tlumiczek ale nwiewiem jakiej firmy?? niedawno wymienialem koncowy i jak go zalozylem to si eprzerazilem bo byl glosniejszy niz ten co wywalilem orginalny vw, i teraz jaki mozna by zastosowac srodkowy zeby auto wyciszyc ?? zeby juz nie zmieniac tego koncowego , moze sa jakies srodkowe ktore sa naprawde cichutkie i poprawi sie konfort jazdy ?? podajcie jakies linki czy nazwy firm , wiem ze jest bosal ale strasznie drogi moze jest cos rownie dobrego za mniejsze pieniadze
Ostatnio zmieniony czw lis 02, 2006 20:10 przez falla_x, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » wt paź 31, 2006 23:17

bosal - moze byc, a najlepiej jakis "no name" - byle aluminiowany (dłuzej wytrzyma)


:-k ...

Awatar użytkownika
falla_x
Forum Master
Forum Master
Posty: 1074
Rejestracja: czw wrz 23, 2004 11:03
Lokalizacja: ŁoWiCz
Kontakt:

Post autor: falla_x » wt paź 31, 2006 23:20

no name mam koncowy i jak go zalozylem to sie za glowe zlapalem bo w porownaniu z orginalem vw jaki byl mimo ze byl pusty byl cichszy niz ten no name wiec wole nie wkladac zwyklej puch jako srodek bo chcial bym go tez ciutke wyciszyc a nie podglosnic :)


Passat B5 FL AVF - viewtopic.php?f=91&t=335306
Obrazek

Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » wt paź 31, 2006 23:24

falla_x pisze:vw
nie rób takich rzeczy że podróbki porównujesz do oryginału, jak chcesz mieć tak jak w oryginale to niestety musisz sie udać do ASO, tańsze niestety znaczy (nie raz) gorsze


:-k ...

Awatar użytkownika
czyś
Forum Master
Forum Master
Posty: 1046
Rejestracja: śr wrz 22, 2004 16:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: czyś » czw lis 02, 2006 20:05

Założyłem ostatnio VFM-a środkowy i póki co raczej przyjemne wrażenia, dość cichy (VFM by Bosal płaciłem ok. 100 zł, made in belgium), rury ma znakowane brandem bosala.

Poprzednio miałem bosala i też oki.

W golfie mam POLMO OSTRÓW (ok. 70-80 zł), też spoko


MH po przeszczepie bloku - alive&kicking!

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 194 gości