Cena tapicerki w ASO..

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Golf III GTI 8V
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: ndz gru 19, 2004 14:49
Lokalizacja: Kraków

Cena tapicerki w ASO..

Post autor: Golf III GTI 8V » śr lut 09, 2005 14:36

Pytałem w ASO Vw o tapicerkę siedzień przednich - do (kubełków) GTI już nie mają.. Szukaj pan w jakimś starym aucie.. To pytam grzecznie ile tylna tapicerka (mam kanapę bez zagłówków nie dzieloną) a ten mi wyjeżdża że tylko CL miały niedzieloną . Qfa gość wie lepiej niż ja jaki mam samochód i co mi sie gdzie dzieli.. Zapytałem w końcu ile za tapicere do czegos takiego bo mu nie wytłumacze ze nic nie ruszalem: "904 zł" - a jak powiedziałem że nie chce tylnej kanapy tylko tapicerkę to powiedział że o tym rozmawiamy tylko że to cena tapicerki siedziska !! :rotfl:
Macie pomysła gdzie takie coś dostać? Czy dać spokój i do tapicera?


Nadzieja...

Awatar użytkownika
igor002
Marysiakra
Marysiakra
Posty: 1050
Rejestracja: pn wrz 06, 2004 15:34
Lokalizacja: z tąd, a tak naprawde: Kraków
Kontakt:

Post autor: igor002 » śr lut 09, 2005 14:40

Mozna do tapicera, plus taki ze bedize to całkiem nowe, w zasadzie, ale kosztowne chyba,
albo poszukaj na szrocie, tylko w autach nie pozalewnych przez deszcz:) albo na allegro, ostatnio troche tego widziałem, tylko nie akurat gti, ale kto wie. ni ejest to nowe, ale czesto w lepszym stanie.
dużo aut jest na części sprzedawanych wiec sie rozgladnij.

ale jeżeli chcesz mieć jak nowe to do dobrego tapicera, on ci dobierze kolor i fakture i wszystko co tylko bedziesz chciał i bedzie ładniue i schludnie. tylko nieznam cen.
wersalke taki u mnie robił za 450, no ale to tylko wersalka, wiecej materiału zato:)
Ostatnio zmieniony śr lut 09, 2005 14:42 przez igor002, łącznie zmieniany 1 raz.


Mk3 GTI 16V ABF

Awatar użytkownika
Gwiazdor
_
_
Posty: 3415
Rejestracja: sob gru 11, 2004 19:55
Lokalizacja: TK/WW
Kontakt:

Post autor: Gwiazdor » śr lut 09, 2005 14:42

Giełda i ogłoszenia.
Raczej u tapicera będzie ciężko dobrać podobny materiał. Chyba że się trudni w tapicerowaniu VW :hmm:

Czasami coś się w ogłoszeniach trafia ciekawego. Poszukaj także na Allegro.

A w ASO w Polsce to przeważnie się lepiej znają niż w fabryce. Więc musisz być cierpliwy. Bo jeżeli czegoś nie mają w magicznym komputerku tzn. że w ogóle nie ma takich rzeczy do Twojego VW. A jak się przypniesz to troszkę gość poszuka i na pewno znajdzie. Ale trzeba mu tłuc to pustej pały żeby dokładnie sprawdził.

Za 1000zł to nie kupisz tapicerki na kanapę ale cały zestaw foteli. Przy odrobinie szcześcia nawet Recaro.


Obrazek

Synkro

Post autor: Synkro » śr lut 09, 2005 15:07

Ta..... w tych ... :green_fuck: ... servisach wszystko wiedza najlepiej...Może podczas rozmowy z klientem korzystają ze szklanej kuli oprócz telefonu - to daje im przewagę bo znają przeszłość i przyszłość auta - nie tylko to co obecnie się z nim dzieje...



Awatar użytkownika
igor002
Marysiakra
Marysiakra
Posty: 1050
Rejestracja: pn wrz 06, 2004 15:34
Lokalizacja: z tąd, a tak naprawde: Kraków
Kontakt:

Post autor: igor002 » śr lut 09, 2005 17:42

tak apropo, niema ktos tylnej dzielonej kanapy do g2? wkurza mie to ze albo z tyłu jadą pasżeroie albo całkiem nie, i nieda sie zozyc czesci kanapy:| albo sobie sam zrobie dzieloną:D:D:D, tylko ze wtedy juz bedzie po niej


Mk3 GTI 16V ABF

Awatar użytkownika
nowy13
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 847
Rejestracja: sob sty 22, 2005 17:30
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Post autor: nowy13 » śr lut 09, 2005 18:02

Ostatnio pytałem tapicera ile obszycie Foteli kubełków i tylnej kanapy - powiedział że ok 450zł ( koleś który kuma co się chce w samochodzie). I u mnie w Płocku w churtowni materiałów babka mówiła że można dostać tapicerke np. VW czy innych marek w cenie do 25zł/m2. A na moje siedzenia potrzeba mi 6m x 1,5 m czyli za 600zł całe obszyte i kolor sobie sam wybierasz itd.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 370 gości