VW GOLF lll 1.6 AEE

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Grzegorz M.
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 21:58
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Kontakt:

VW GOLF lll 1.6 AEE

Post autor: Grzegorz M. » ndz paź 29, 2006 22:25

potrzebny mi jest shemat instal.elekt.jak jest połączona pompa paliwa i który jest przekaźnik od Pompy Paliwa:) z góry wam serdecznie dziękuje i pozdrawiam Wszystkich :wink:



Awatar użytkownika
grzechu2410nn
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 506
Rejestracja: ndz lut 26, 2006 20:41
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Post autor: grzechu2410nn » ndz paź 29, 2006 22:41

kurcze nie jestem u siebie ale ma ten sam silnik i gdzieś sie schematy elektryczne szlajały jutro to wrzuce pozdrawiem chyba ze ktos Ci szybciej pomoze to trudno


z kucharskimi pozdrowieniami Grzegorz Dziedzic

Cygan i Mena
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 227
Rejestracja: sob paź 28, 2006 14:59
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Cygan i Mena » ndz paź 29, 2006 22:49

na forum na stronce są schematy do ściągnięcia.
tam możesz coś znaleźć
pozdrawiam



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » ndz paź 29, 2006 22:51

wg workschopa ma nadruk 167, albo sądzę że może być też inny. Włożony w pierwsze miejsce od dołu po prawej. Ten sam przekaźnik obługuje wtryskiwacze, tyle że wyjście przekaźnika się rozdziela i pompa ma swój a wtryskiwacze swój bezpiecznik. Przekaźnik jest sterowany masa z pinu 25 komputera.

[ Dodano: Nie Paź 29, 2006 10:04 pm ]
Obrazek


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Grzegorz M.
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 21:58
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Kontakt:

Re: VW GOLF lll 1.6 AEE

Post autor: Grzegorz M. » pn paź 30, 2006 15:41

Grzegorz M. pisze:potrzebny mi jest shemat instal.elekt.jak jest połączona pompa paliwa i który jest przekaźnik od Pompy Paliwa:) z góry wam serdecznie dziękuje i pozdrawiam Wszystkich :wink:
Jak ktoś wie jak wyciągnąć pompe paliwa ze zbiornika ????????? OKAZAŁO SIE ŻE TO POMPA PALIWA JEST POPSUTA !!!! tylko jak ją wyciągnąć???????? Nara i Pozdro

[ Dodano: 01 Lis 2006 19:43 ]
Witam niestety Pompe wymienił mechanik ja nie dałem rady okazało sie że pompa składa sie z 2 częśći idzie ją rozebrać i wystarczy wymienić sam silniczek koszt natrawy wyniusł razem z silniczkiem 250 zł.jestem cheppy :o .POZDRO.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 525 gości