[mk4] Lampka kontroli spalin i drzwi...

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

tews
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: sob paź 28, 2006 11:50
Lokalizacja: Kraków

[mk4] Lampka kontroli spalin i drzwi...

Post autor: tews » sob paź 28, 2006 12:28

Mam nastepujace dwa problemy z moim Golfem IV:

Od jakiegos czasu (dwa tygodnie) swieci mi sie lampka kontroli spalin, oznaczona numerem 12 w instrukcji na odpowiednim rysunku. Odwiedzilem juz 3 zaklady, w tym ASO i panowie twierdza ze to nic takiego wielkiego i ze poprostu sie swieci i nie trzeba wymieniac. Panowie skasowali blad z komputera, lampka zgasla a po 50 kilometrach problem powrocil. Golf jest z 2002 roku, silnik 1.4 16v, nie jest gazowany - mam przejchane 85tys. W sumie to moge z tym jezdzic dalej, ale obawiam sie ze moze to miec jakies dalsze implikacja, a pozatym troche mnie to denerwuje. Czy spotkal sie ktos z takim problemem?

Drugi problem to sprawa bardziej kosmetyczna. Gdzies na poczatku lata przestala mi sie swiecic czerwona lampka przy otwieraniu drzwi kierowcy, nie swieci sie rowniez oswietlenie w aucie, wiec domyslam sie ze jakis czujnik jest kopniety (kancowka?). Przy otwieraniu drzwi pasazera wszystko dziala ok. Czy wie ktos jak mozna to naprawic "domowym" :) sposobem?

Dziekuje za pomoc,
Tomasz



Awatar użytkownika
kiss
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2884
Rejestracja: ndz mar 12, 2006 13:23
Lokalizacja: Płock

Post autor: kiss » sob paź 28, 2006 12:50

tews pisze:Drugi problem to sprawa bardziej kosmetyczna. Gdzies na poczatku lata przestala mi sie swiecic czerwona lampka przy otwieraniu drzwi kierowcy, nie swieci sie rowniez oswietlenie w aucie, wiec domyslam sie ze jakis czujnik jest kopniety (kancowka?). Przy otwieraniu drzwi pasazera wszystko dziala ok. Czy wie ktos jak mozna to naprawic "domowym" sposobem?
tutaj ladnie opisane:

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t= ... 03abec17e8



tews
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: sob paź 28, 2006 11:50
Lokalizacja: Kraków

Post autor: tews » sob paź 28, 2006 12:59

tutaj ladnie opisane:

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t= ... 03abec17e8[/quote]

Hm, to ja stawiam u siebie na mikrowlacznik, zobaczymy. Dzieki w kazdym razie, ten brak wyszukiwarki utrudnia czytanie forum... Pewnie moj problem z silnikiem jest tez gdzies rozpracowany.

Pozdrawiam.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 375 gości