[2.0] Problem z przepustnicą

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

docer
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: śr paź 25, 2006 08:21
Lokalizacja: Warszawa

[2.0] Problem z przepustnicą

Post autor: docer » czw paź 26, 2006 11:51

w warsztacie podłączyli mi samochód pod komputer i coś poprzestawiali samochód nie chce odpalać (zalewa go paliwo) potrafi gasnąć na wolnych obrotach nie potrafą teraz go naprawić a jedyne czego udało mi się dowiedzieć to to że grzebali coś w ustawieniach przepustnicy ma ktoś może jakieś parametry na jakich powinna działać przepustnica bądź całą mapę parcy silnika (numer ADY...) samochós posiada instalację LPG ale to chyba już inna bajka (bo tu już jest tragedia - nie mogę nacisnąć hamulca bo samochód od razu zgaśnie i nie ma wolnych obrotów :goof: ) był samochód i nie ma auta normalnie tragedia pomóżcie!!!!!!!
Ostatnio zmieniony ndz sty 14, 2007 14:38 przez docer, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Borys
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3319
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 22:32
Lokalizacja: KOLONIA
Auto: VR6T
Kontakt:

Re: golf III 2.0 gti problem z przepustnicą

Post autor: Borys » czw paź 26, 2006 12:08

docer pisze:w warsztacie podłączyli mi samochód pod komputer i coś poprzestawiali samochód nie chce odpalać (zalewa go paliwo) potrafi gasnąć na wolnych obrotach nie potrafą teraz go naprawić a jedyne czego udało mi się dowiedzieć to to że grzebali coś w ustawieniach przepustnicy ma ktoś może jakieś parametry na jakich powinna działać przepustnica bądź całą mapę parcy silnika (numer ADY...) samochós posiada instalację LPG ale to chyba już inna bajka (bo tu już jest tragedia - nie mogę nacisnąć hamulca bo samochód od razu zgaśnie i nie ma wolnych obrotów :goof: ) był samochód i nie ma auta normalnie tragedia pomóżcie!!!!!!!
bo to jest urok ADY na simosie i super przepustnicą

jest to do zrobienia


www.vrservice.pl

petek20
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 90
Rejestracja: pt maja 12, 2006 11:39
Lokalizacja: okolice Piły
Kontakt:

Re: golf III 2.0 gti problem z przepustnicą

Post autor: petek20 » ndz sty 14, 2007 11:19

Witam, ja mam trochę inny problem z tym silnikiem - przerywa jak przyspieszam, ale ustawienie przepustnicy powinno się mieścić w granicach od 5 do 8, ja mam 6 ostatnio byłem na kompie z moim ADY, pozdr


petek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 323 gości