[MK3 2.0] Mapa pracy silnika

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

docer
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: śr paź 25, 2006 08:21
Lokalizacja: Warszawa

[MK3 2.0] Mapa pracy silnika

Post autor: docer » śr paź 25, 2006 08:36

Witam. Potrzebuję mapy pracy silnika do mojego Golfa III 2.0 GTi z 1995r o początkowym numerze silnika ADY. Muszę zmienić ustawienia (dawkę wtrysku paliwa bo zalewa go przy rozruchu po ostatniej wizycie na wykasowaniu błędów - samochód posiada LPG a oni zrobili mi adaptację przepustnicy do wartości oryginalnych i samochód przestał działać i na gazie i na paliwie że już nie wspomnę że pali 15l benzynki na 100km :crazy: wię jeśli ktoś posiada charakterystykę pracy silnika byłbym wdzięczny :pub: ) naprawa będzie w programie Vag Com więc wiele nie da się zepsuć ale mam nadzieję że da się coś naprawić :okej: z góry dziękuje za cokolwiek za dobre rady tym bardziej
Ostatnio zmieniony śr paź 25, 2006 15:44 przez docer, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Borys
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3319
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 22:32
Lokalizacja: KOLONIA
Auto: VR6T
Kontakt:

Re: Mapa pracy silnika Golf III 2,0 GTi

Post autor: Borys » śr paź 25, 2006 13:46

docer pisze:Witam. Potrzebuję mapy pracy silnika do mojego Golfa III 2.0 GTi z 1995r o początkowym numerze silnika ADY. Muszę zmienić ustawienia (dawkę wtrysku paliwa bo zalewa go przy rozruchu po ostatniej wizycie na wykasowaniu błędów - samochód posiada LPG a oni zrobili mi adaptację przepustnicy do wartości oryginalnych i samochód przestał działać i na gazie i na paliwie że już nie wspomnę że pali 15l benzynki na 100km :crazy: wię jeśli ktoś posiada charakterystykę pracy silnika byłbym wdzięczny :pub: ) naprawa będzie w programie Vag Com więc wiele nie da się zepsuć ale mam nadzieję że da się coś naprawić :okej: z góry dziękuje za cokolwiek za dobre rady tym bardziej
znaczy chcesz mape zmienic przez VAG com?


www.vrservice.pl

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 449 gości