[MK2] Brak sprzegla

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
ramzes583
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: śr kwie 19, 2006 17:50
Lokalizacja: Dębica
Kontakt:

[MK2] Brak sprzegla

Post autor: ramzes583 » śr paź 18, 2006 19:09

Witam mam juy dosc wzcignalem skryznie Z golfa II 1.8 wzmienilem tarcye pryegobz docisk poyostal gdzy jest dobry zlozylismz to wszstko i dzis pale samochud i nie ma sprzegla tzn biegi nie wchodza na zgaszonym siolniku wchodza normalnie a jak zapale to pedal sprzegla spada na samzm dole i tam czuc ze sprzeglo dziala ale nie wyciska co to moze bzc ja mzsle ze ten bolec co jest do wyciskania jest juz za krutki czy moze to on wlasnie jet problem prosze o pomoc
Ostatnio zmieniony śr paź 18, 2006 20:52 przez ramzes583, łącznie zmieniany 1 raz.


VW GOLF II TO CO CIESZY I CO KACHAM NAJBARDZIEJ

Awatar użytkownika
ziolo115
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 248
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 14:12
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Post autor: ziolo115 » śr paź 18, 2006 19:31

ja zmieniałem sprzęgło przy wento to załozyliśmy wszystko i odpalamy a tu zaden bieg nie wchodzi. załamaliśmy ręce bo to była zima i nie szło robić w taki mróz ale cóz. do kanału i rozkręcamy wszystko wyciągneliśmy skrzynie i całe sprzęgło i okazało sie ze z poprzedniej tarczy sprzegówej odleciał jakiś malutki nit wielkości ok 3 - 4mm i zablokował docisk bo gdzies sie pod łopatki władował. złozyliśmy spowrotem i smiga jak nowy.



Awatar użytkownika
ramzes583
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: śr kwie 19, 2006 17:50
Lokalizacja: Dębica
Kontakt:

Post autor: ramzes583 » śr paź 18, 2006 19:41

ziolo115 pisze:ja zmieniałem sprzęgło przy wento to załozyliśmy wszystko i odpalamy a tu zaden bieg nie wchodzi. załamaliśmy ręce bo to była zima i nie szło robić w taki mróz ale cóz. do kanału i rozkręcamy wszystko wyciągneliśmy skrzynie i całe sprzęgło i okazało sie ze z poprzedniej tarczy sprzegówej odleciał jakiś malutki nit wielkości ok 3 - 4mm i zablokował docisk bo gdzies sie pod łopatki władował. złozyliśmy spowrotem i smiga jak nowy.
a jescze jakeis inne prpozycje bo neichce mis ie drugi raz drzyc skrzyni mzoe to cos innego

[ Dodano: 18 Paź 2006 21:33 ]
Kolega mi jescze powiedzial ze to moze byc tez linka z samoregulatorem ze trzeba ja wymienic gdyz ta co mam weliminowla luz poprzedniej tarczy a do tej musi byc nowa zeby mogal weyliminowac luz tej co o tym myslicie


VW GOLF II TO CO CIESZY I CO KACHAM NAJBARDZIEJ

Awatar użytkownika
stonefree
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4033
Rejestracja: wt lut 15, 2005 19:39
Lokalizacja: WO
Kontakt:

Post autor: stonefree » śr paź 18, 2006 22:06

ramzes583 pisze:pedal sprzegla spada
Spróbuj sprawdzic samoregulator,czy nie ma takiej akcji,że jak wciskasz pedał to samoregulator linki się " kurczy"Jesli tak to może jest zwalony i trzeba dać drugą linkę,nawet prostą z regulacją na gwint...

[ Dodano: Sro Paź 18, 2006 22:07 ]
Albo regulator sie zaciął,zosatał złożony i nie rozszedł się,i stad luz na pedale?



Awatar użytkownika
ramzes583
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: śr kwie 19, 2006 17:50
Lokalizacja: Dębica
Kontakt:

Post autor: ramzes583 » czw paź 19, 2006 15:35

stonefree pisze:
ramzes583 pisze:pedal sprzegla spada
Spróbuj sprawdzic samoregulator,czy nie ma takiej akcji,że jak wciskasz pedał to samoregulator linki się " kurczy"Jesli tak to może jest zwalony i trzeba dać drugą linkę,nawet prostą z regulacją na gwint...

[ Dodano: Sro Paź 18, 2006 22:07 ]
Albo regulator sie zaciął,zosatał złożony i nie rozszedł się,i stad luz na pedale?
ok bede sprawdzal i czekam jesce na jakeis inne prpozycje to to moze byc

[ Dodano: 19 Paź 2006 16:03 ]
ramzes583 pisze:
stonefree pisze:
ramzes583 pisze:pedal sprzegla spada
Spróbuj sprawdzic samoregulator,czy nie ma takiej akcji,że jak wciskasz pedał to samoregulator linki się " kurczy"Jesli tak to może jest zwalony i trzeba dać drugą linkę,nawet prostą z regulacją na gwint...

[ Dodano: Sro Paź 18, 2006 22:07 ]
Albo regulator sie zaciął,zosatał złożony i nie rozszedł się,i stad luz na pedale?
ok bede sprawdzal i czekam jesce na jakeis inne prpozycje to to moze byc
a jescze jedno czy jest mozliwosc zeby zle przykrecic tarcze tzn zle przykrecis kolo zamachowe do tarczy i czy trzeba w nia jakos trafic skrzynia ??


VW GOLF II TO CO CIESZY I CO KACHAM NAJBARDZIEJ

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 444 gości