[mk2]zalewa mi golfika na deszczu od strony pasażera... :(

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Brzoza Krk
Turbo Inside
Turbo Inside
Posty: 119
Rejestracja: śr lut 16, 2005 15:26
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

[mk2]zalewa mi golfika na deszczu od strony pasażera... :(

Post autor: Brzoza Krk » pn paź 16, 2006 00:46

Witam...

Nie mam już do tego siły w wakacje zalewało mi golfika po stronie pasażera, woda lała się gdzieś spod półki pasażera,tak jakby z góry może od tunela wentylacyjnego. Efekt przez całe lato jeździłem bez dywaników i gąbek, uszczelniłem miejsce na filtr kabinowy silikonem na stałe i posklejałem plastik od podszybia bo był lekkopęknięty...Na jakiś czas pomogło. Długo nie było ulewy,ale dziś w Kraku była i znów pokapało mi dywanik gumowy pasażera,woda leci gdzieś spod póki pasażera z góry na całej szerokości. Może ktoś tak miał i wie co zrobić? Może uszczelnić szybę silikonem bo jest nieoryginalna ale sprawdzałem i okolice uszczelki suche...Póki co autko w garażu i nie jeżdżę jak pada :(

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc


T o M

Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » pn paź 16, 2006 07:33

u mnie przyczyną były dwie rzeczy -- zatkane odpływy z podszybia (liśćmi) i nieszczelniść pomiędzy kratką nad wentylatorem a podszybiem -- udrożniłem odpływy a kratkę uszczelniłem silikonem, dorobiłem jeszcze daszek na tą kratkę jako że nie mam plastiku który jest na całej długości podszybia


:-k ...

Brzoza Krk
Turbo Inside
Turbo Inside
Posty: 119
Rejestracja: śr lut 16, 2005 15:26
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Brzoza Krk » pn paź 16, 2006 08:20

no tak ale ja mam udrożnione odpływy i kratkę przyklejoną na silikonie....


T o M

Awatar użytkownika
nikoo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: czw mar 02, 2006 14:00
Lokalizacja: www.vag-podkarpacie.pl
Kontakt:

Post autor: nikoo » pn paź 16, 2006 12:45

a u mnie lalo sie, bo byla zmieniana szyba i od samej gory byla mala dziureczka,ale jak padal deszcze to w samochodzie masakra!
Proponuje Ci rozebrac od srodka podsufitke, wejsc do samochodu a druga osoba niech polewa auto z gory woda!! ja tak zrobilem i suchutko...

pozdrawiami powodzenia :bigok:


Oszczedzaj gardlo - NIE KRZYCZ "JAZDA" !! -------------------------------------------------->www.dj-niko.info

Brzoza Krk
Turbo Inside
Turbo Inside
Posty: 119
Rejestracja: śr lut 16, 2005 15:26
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

na 100% nie szyba

Post autor: Brzoza Krk » pn paź 16, 2006 13:10

widziałbym wtedy wodę jak się tam leje i byłoby mokro. a ja mam na krawędzi szyby u dołu sucho...


T o M

Awatar użytkownika
nikoo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: czw mar 02, 2006 14:00
Lokalizacja: www.vag-podkarpacie.pl
Kontakt:

Post autor: nikoo » pn paź 16, 2006 15:51

no niekoniecznie, bo mi sie lala po tapicerce, a nie po szybie!!


Oszczedzaj gardlo - NIE KRZYCZ "JAZDA" !! -------------------------------------------------->www.dj-niko.info

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 273 gości