Woda w baku

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
ćwikła
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 977
Rejestracja: pt gru 24, 2004 10:58
Kontakt:

Woda w baku

Post autor: ćwikła » ndz lut 06, 2005 13:05

A wic mam taki problemik poniewaz co dziń raniutko po nocy gdy odpalam swojego golfika wskazówka od paliwa lezy na dnie dopóki sie autko nie rozgrzeje(tak jakby zamarzała).Wydaje mi sie ze mam wode w baku pniewaz ostatnio wogóle autko nie chciało mi odpalić gdzyz pewnie na wtryskach pogromadziły sie kryształki lodu.Dla swietego spokoju wymieniłem swiece i kable WN.Ale co zrobic z wodą czym ja najlepiec wyprzec.Dolałem narazie denaturatu i smigam na beznyce zeby przepalic ale czy to pomorze i wyprzez wode?????????????



Awatar użytkownika
TAZ
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6292
Rejestracja: pn sie 23, 2004 21:35
Lokalizacja: PRL- Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: TAZ » ndz lut 06, 2005 13:09

Wypal co masz. A jak będziesz tankował benzyne to tankuj w karnistry. Potem na każde 20 litrów paliwa dolej 0,5 litra denaturatu, dobrze zamieszaj i odstaw na minutke. potem wlej do baku, ale nie wszystko. Na dnie zostanie ci resztka wody i około 0,5 litra wody z denaturatem. Sam to przetestowałem w warunkach zimowych i zdaje to egzamin.



Awatar użytkownika
ćwikła
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 977
Rejestracja: pt gru 24, 2004 10:58
Kontakt:

Post autor: ćwikła » ndz lut 06, 2005 13:49

Hmm oki ale jak wypalic wode to co mam..??/czy jak wyjezdze wszysko z baku to woda sie wypali????


ALPINE CDA-7894RB
RAINBOW SAC 465.20
STEG K4.02
RF P3D410
DLS A6

Awatar użytkownika
mikil
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 83
Rejestracja: sob wrz 25, 2004 23:24
Kontakt:

Post autor: mikil » ndz lut 06, 2005 14:11

wlej buteleczke denaturatu do baku i dolej benzyny wtedy woda laczy sie z alkocholem i jest wypalana przez silnik
zrob tak kilka razy i powinno pomoc


.zycie to surfing wiec nie boj sie fal.


..:: VW VENTO 1.8 GL ::..

... pozdro mikil ...

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 340 gości