[mk3] czyszczenie zaciskow

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Peterus
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 185
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 02:25
Lokalizacja: Gdansk
Kontakt:

[mk3] czyszczenie zaciskow

Post autor: Peterus » ndz paź 01, 2006 23:09

Witam!
Mam pytanie dotyczace zaciskow, chodzi o to ze mam nowy komplet hamolcow tzn klocki i tarcze i zaczeli mi piszczec a jzu troche na nich przejechalem teraz podejrzewam ze moze w zaciskach mi sie cos stalo chce to rozebrac wszystko i nasmarowac.Pytanie czym to przesmarowac zwyklym tawotem czy czyms innym??

Pozdrawiam all



Awatar użytkownika
Przemo440
Forum Master
Forum Master
Posty: 1971
Rejestracja: ndz sty 08, 2006 20:08
Lokalizacja: Śvwiebodzinejro FSW
Kontakt:

Post autor: Przemo440 » pn paź 02, 2006 09:01

zalezy jakie kupiłes tarcze i jakie klocki jezeli jakies badziewne to beda piszczać przy chamowaniu jak pociąg.Napisze ich firmy



Peterus
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 185
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 02:25
Lokalizacja: Gdansk
Kontakt:

Post autor: Peterus » pn paź 02, 2006 10:59

Tarcze SBS, a klocki maff mechanik u mnie zaklada takie komplety od xx czasu i mowi ze nie powinno nic piszczec no ale moze akurat ale wlansie dlatego chce pierw oczysicc i sprawdzic jak to nei pomoze to juz wiem ze kupie se brembo komplet albo brembo tarcze i ferodo klocki,dlatego sie pytam czym to nasmarowac:)

Pozdrawiam



Awatar użytkownika
Przemo440
Forum Master
Forum Master
Posty: 1971
Rejestracja: ndz sty 08, 2006 20:08
Lokalizacja: Śvwiebodzinejro FSW
Kontakt:

Post autor: Przemo440 » pn paź 02, 2006 22:26

tego sie nie da nasmorowac zobaczy czy nie powypadały sprezynki od klocków chociaz to nie ma nic do piszczenia przy hamowaniu



Peterus
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 185
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 02:25
Lokalizacja: Gdansk
Kontakt:

Post autor: Peterus » pn paź 02, 2006 23:16

Sprezynki mam:) No te prowadniczki jak sa brudne czy cos to moze nie odbija dobrze hamulec co tez moze byc przyczyna piszczenia:)Zrobie to wd 40 i tawotem i zobacze ale cos mi sie wydaje ze czeka mnie wymiana klockow bo wkurza mnie poprostu ten super dzwiek jakbym zdezelowanym autem jezdzil;)

Pozdrawiam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 274 gości