[mk3 GT] blendy i kierunkowskazy[ciemne czy biale]

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
falla_x
Forum Master
Forum Master
Posty: 1074
Rejestracja: czw wrz 23, 2004 11:03
Lokalizacja: ŁoWiCz
Kontakt:

[mk3 GT] blendy i kierunkowskazy[ciemne czy biale]

Post autor: falla_x » czw wrz 28, 2006 13:09

witam poniewaz moje blendy sa lekko popekane i strasznie paruja chce je wymienic i teraz pytanie czy wymienic je na takie same czyli biale czy wymienic razem z kierunkami na cimne koszt zarowno czarnych blend i kierunkow wyniosl by okolo 120 zl myslalem o czarnych clar ale one kosztuja na allegro 320zl co sodzicie ktore byly by lepsze do tego koloru smaochodu czyli bordowego ?? jasne czy ciemne dodam ze to wersja GT i tylne lampy ma cimneijsze i boczne kierunki tez a w niedlugim czasie mysle o wyminie przednich lamp na czarne clary z ringami ale to moze w przyszlym roku po obronie pracy magisterskiej :/
zdiecie mam nadzieje ze sie pokaze bo czesto mam problemy z zalczeniem zdiecia do tematu :(



Przemo86
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 725
Rejestracja: czw lis 10, 2005 00:02
Lokalizacja: Aleja Zasłużonych...
Kontakt:

Post autor: Przemo86 » czw wrz 28, 2006 13:23

chyba dział techniczne nie jestem najodpowiedniejszym miejscem Twojego tematu, proponuje VW Style, a osobiscie to zależy od Ciebie pooglądaj galerie na forum, przeto to Twoje auto i ty nim będziesz jezdzil, to kwestia gustu a o gustach sie nie dyskutuj... powiem tak sam mam dylemat bo tez mam bordowy, biale napewno beda tworzyc lekki kontrast lecz juz duzo aut na tym jezdzi, zas dymione to juz rzadziej spotkac mozna i tez fajnie wygladaja to zalezy od tego co Ty bys chcial, wiekszosc powie np. biale a Ty bedziesz myslal o czarnych i tak zrobisz jak bedziesz chcial ;) chyba nie zamieszalem...


-Można się dobrze bawić na imprezie bez alkoholu, prawda ?
-Nie wiem, nie byłem...

Moje MK2

Awatar użytkownika
falla_x
Forum Master
Forum Master
Posty: 1074
Rejestracja: czw wrz 23, 2004 11:03
Lokalizacja: ŁoWiCz
Kontakt:

Post autor: falla_x » czw wrz 28, 2006 13:46

:/ faktycznie pomylilem przez przypadek dzialy , tak czest czytam tematy w dziale techniczne ze przez pomylke umiescielem tu swoj temat , nie wiem zz bardzo jak go przezucic teraz we wlasciwe miejsce wiec jak ktos moze mi pomoc bede wdizeczny


Passat B5 FL AVF - viewtopic.php?f=91&t=335306
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 327 gości