[MK3] tylne zawieszenie co wymienic i ile to kosztuje

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

lysyrobek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: sob wrz 03, 2005 20:55
Lokalizacja: JORDANÓW

[MK3] tylne zawieszenie co wymienic i ile to kosztuje

Post autor: lysyrobek » pn wrz 25, 2006 13:29

Witam
Pytanie do zorientowanych w temacie a mianowicie z tego co dobiega do moich uszu to zdecydowanie za głośno pracuje u mnie tylne zawieszenie (strasznie dudni na dziurach) i zdecydowałem ze od razu zrobie z całym tyłem zeby po kilka razy tego samego nie przerabiac (wiem ze musze wymienic tylne łożyska i szczęki hamulcowe). I teraz pytanie co nalezy wymienic (chodzi mi o wszystkie gumy silientbloki itd) i co kupowac na zamiane (czy kierowac sie firmą czy ceną) oraz ile może kosztowac wymian poszczególnych częsci u mechanika. Wiem tylko ze amortyzatory są w dobrym stanie (badanie na stacji przy przeglądzie). Z góry dzieki i punkty za pomoc czekają :)



szpak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 110
Rejestracja: pn lut 13, 2006 12:21
Lokalizacja: kędzierzyn

Post autor: szpak » pn wrz 25, 2006 13:39

a może to łożyska mc persona stukają z przodu ,a wydaje cisię ,że to tył ja tak miałem



Rado33
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: pn wrz 04, 2006 11:52
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rado33 » pn wrz 25, 2006 13:58

Stukanie na dziurach to pewnie te zakichane silientbloki na tylniej belce..... też mam do wymiany.... mechanik mi rzucił ceną za samą wymianę około 200zł... a części potrzebne to już "mały pikuś" w stosunku do ceny za usługę.



Awatar użytkownika
harrygo1
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 719
Rejestracja: sob mar 04, 2006 01:45
Lokalizacja: Chełmno
Kontakt:

Post autor: harrygo1 » pn wrz 25, 2006 14:01

Jeśli dudni na dziurach to na bank są do wymiany tylne tuleje wachacza jedna kosztuje
ok 30-40 zł za szt.Wymiana średnio ok 150 zł. I jeszcze sprawdz stan odbojów bo jak są spękane to trzeba je wymienić.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 421 gości