Mk2-dzienny licznik...

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
ck
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 855
Rejestracja: pt gru 17, 2004 13:10
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Mk2-dzienny licznik...

Post autor: ck » sob wrz 23, 2006 20:25

...kiedys wymieniałem prędkościomierz (sam zegar) w moim golfie,bo wskazówka staneła na zerze i koniec,nawet nie dychła.Jednak wcześniej nie maiłem dziennego licznika km to i w szybce nie ma dziurki na przycisk co by zarował ten licznik.Więc teraz pytanie jak i czym tę dziurkę zrobić,żeby było estetycznie.Jeśli chodzi o dzinks to mam taki z Mk1,myślę,ze podejdzie



Awatar użytkownika
Lukassso
Forum Master
Forum Master
Posty: 1366
Rejestracja: ndz lut 19, 2006 19:42
Kontakt:

Post autor: Lukassso » sob wrz 23, 2006 20:49

Bierzesz lutownice i lekko wypalasz rowek tam gdzie ma być dany otwór. Rowek wypal jakmasz zegary wyjęte ale nie rozkrecone. Potem rozkręcasz same zegary bierzesz wiertło i wiercisz. Wiertło nie zejdzie co z miejsca bo bedziesz miał "napunktowano" I to wsio. Skrecasz zegary montujesz je w furce wkładasz ten dzyndzelek do zerowania przebiegi dziennego i cieszysz się 2 liczniczkiem.


Obrazek

Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » sob wrz 23, 2006 20:50

delikatnie wiertełkiem małym a potem na wymier już właściwym wiertłem, tylko pamietaj by naznaczyć najpierw miejsce (np: rozgrzanym gwoździem) żeby wiertło nie latało po całej szybca i pamietaj by za mocno nie naciskać bo peknie szybka


:-k ...

Awatar użytkownika
ck
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 855
Rejestracja: pt gru 17, 2004 13:10
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Post autor: ck » sob wrz 23, 2006 21:07

Wooqasheck pisze:Rowek wypal jakmasz zegary wyjęte ale nie rozkrecone. Potem rozkręcasz same zegary bierzesz wiertło i wiercisz.
Dzięki,ale po co mam zagary wyjmować?Myślałem wywiercić i ten dzinks przykleić np.na kropelce do tego punktu co jest na zegarach.



Awatar użytkownika
Lukassso
Forum Master
Forum Master
Posty: 1366
Rejestracja: ndz lut 19, 2006 19:42
Kontakt:

Post autor: Lukassso » sob wrz 23, 2006 21:38

ck, Jak chcesz. Ale wtedy odkręcić kiere musisz. A tego dzyndzelka nie trzeba przyklejać. On wchodzi na ten bolel a w tym dzyndzlu jest otworek.


Obrazek

Awatar użytkownika
ck
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 855
Rejestracja: pt gru 17, 2004 13:10
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Post autor: ck » sob wrz 23, 2006 21:59

Szybciej jest odkręcić kiere niż sie meczyć z licznikiem.Ok dzięki za pomoc



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 281 gości