Textar, ATE czy Ferrodo ????

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Reliw
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: śr wrz 20, 2006 15:02
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Textar, ATE czy Ferrodo ????

Post autor: Reliw » śr wrz 20, 2006 15:13

tak jak w temaci wyzej :gora: potrzebuje klocki i tarcze do mojego mk3 1.8 bez abs'u

mam do wyboru tarcze
Textar, ATE Power Disc, Ferrodo
a klocki Textar i ATE
o ATE pierwszy raz słysze wiec nie wiem czy są dobre czy nie

prosze o opinie :)
dzieki i pozdro



Awatar użytkownika
kiss
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2884
Rejestracja: ndz mar 12, 2006 13:23
Lokalizacja: Płock

Post autor: kiss » śr wrz 20, 2006 15:39

Jeśli tarcze to wziąłbym jeszcze pod uwagę BREMBO
A jeśli chodzi o klocki to zarówno ATE jak i TEXTAR to zdecydowanie "pierwsza liga" i trudno tu mówić które lepsze?
FERODO też przyzwoite ale już nie tak
wszystko zależy od ceny ale ja chyba jednak stawialbym na TEXTAR



jajko
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 247
Rejestracja: pt lis 11, 2005 14:49
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn

Post autor: jajko » śr wrz 20, 2006 20:55

ATE są montowane w fabrykach VW i są to bardzo dobre klocki, na prawdę pierwsza klasa, Textar jest na podobnym poziomie. Jeżeli chodzi o Ferrodo to tylko uważaj na serię Premiere, bo potrafią tak piszczeć, że stare ikarusy wysiadają. :bajer:



Awatar użytkownika
tomekzabrze
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 425
Rejestracja: czw mar 23, 2006 23:43
Lokalizacja: zabrze
Kontakt:

Post autor: tomekzabrze » śr wrz 20, 2006 21:06

jajko pisze:ATE są montowane w fabrykach VW i są to bardzo dobre klocki, na prawdę pierwsza klasa, Textar jest na podobnym poziomie. Jeżeli chodzi o Ferrodo to tylko uważaj na serię Premiere, bo potrafią tak piszczeć, że stare ikarusy wysiadają. :bajer:
seria premier jest najwyzsza:)....

[ Dodano: 20 Wrz 2006 21:09 ]
Reliw pisze:tak jak w temaci wyzej :gora: potrzebuje klocki i tarcze do mojego mk3 1.8 bez abs'u

mam do wyboru tarcze
Textar, ATE Power Disc, Ferrodo
a klocki Textar i ATE
o ATE pierwszy raz słysze wiec nie wiem czy są dobre czy nie

prosze o opinie :)
dzieki i pozdro
jesli chodiz o tarcze to polecam Brembo.....nie spotkalme sie jeszcze z tarczami ferodo chyba nawet nie produkuja takich wiec niewiem kto ci to polecil, jesli chodzi o klocki to polecam Lucas, ATE, Ferodo premier, textara nie polecam przynajmniej u mnie woplu strasznie brudzily felgi ......a tak polecali



Awatar użytkownika
PitrekT
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 517
Rejestracja: wt sty 11, 2005 20:31
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: PitrekT » śr wrz 20, 2006 21:11

Jak piszczą FERODO to tylko seria TARGET :grin:



Awatar użytkownika
kiss
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2884
Rejestracja: ndz mar 12, 2006 13:23
Lokalizacja: Płock

Post autor: kiss » śr wrz 20, 2006 21:44

tomekzabrze pisze:nie spotkalme sie jeszcze z tarczami ferodo chyba nawet nie produkuja takich wiec niewiem kto ci to polecil
Tarcz Ferodo też nie miałem okazji widzieć. Chyba coś tam robią ale dla motocykli ale nie jestem przekonany.
tomekzabrze pisze:textara nie polecam przynajmniej u mnie woplu strasznie brudzily felgi ......a tak polecali
Może miałeś jakieś podróby? Miałem jeszcze niedawno Textara na tylnej osi i jakoś nigdy nic mi nie brudziły :)



Awatar użytkownika
tomekzabrze
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 425
Rejestracja: czw mar 23, 2006 23:43
Lokalizacja: zabrze
Kontakt:

Post autor: tomekzabrze » śr wrz 20, 2006 21:54

kiss pisze:
tomekzabrze pisze:nie spotkalme sie jeszcze z tarczami ferodo chyba nawet nie produkuja takich wiec niewiem kto ci to polecil
Tarcz Ferodo też nie miałem okazji widzieć. Chyba coś tam robią ale dla motocykli ale nie jestem przekonany.
tomekzabrze pisze:textara nie polecam przynajmniej u mnie woplu strasznie brudzily felgi ......a tak polecali
Może miałeś jakieś podróby? Miałem jeszcze niedawno Textara na tylnej osi i jakoś nigdy nic mi nie brudziły :)

Miales na tyle ale nie sprziodu....wsumie sobie bym podrob nie wsadzil:) pracuje w sklepie motoryzacyjnym wiec wiesz:)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 155 gości