[MK3] Problem ze ssaniem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

ferduson
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: ndz wrz 17, 2006 22:07
Lokalizacja: szczecin
Kontakt:

[MK3] Problem ze ssaniem

Post autor: ferduson » wt wrz 19, 2006 09:06

Witam wszystkich i zwracam sie o pomoc!!!

Mam Golfa MK3 2.0 16v abf mam on komputer pokładowy i własnie z nim jest zwązane moje pytanie. Rzecz się ma do pokazywanego spalania. kupiłem nie dawno te autko i wszystko jest oki tylko jak to jest że skasoalem liczniki w tym komuterze w samochodzie i teraz jak jade pokazuje mi zabujcze wartości a wiec jak przejade sobie np z 10 km po skasowaniu pokazało mi nawet 38l/100km to jais absurd :grrr: mam nadzije jak na to patrzec bo wątpie że te autko aż tyle pali.



Awatar użytkownika
Chmielu
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2331
Rejestracja: śr lip 06, 2005 10:38
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Chmielu » wt wrz 19, 2006 09:44

ferduson ale pokazuje Ci tak jak już silnik rozgrzany jest :?:
Bo na zimnym silniku to nic dziwnego.
Tak samo na początku podróży - bo musi przejechać pewien dystans, żeby wyliczyć to.
Tak bedziesz miał na 1-szym komputerze który jest tylko do "doraźnej" podróży - po wyłączeniu zapłonu po jakiś 30-40 minutach sam się kasuje.
Na 2-gim komputerze masz takie dane z dłuższego okresu - dopuki sam nie skasujesz go to będzie pamietał ;)
Zobacz jakie masz wartości na 1-nym i na 2-gim ;)


Człowiek może bez końca patrzeć na dwie rzeczy. Na lewego cycka.... i na prawego.

Passat 1.8T - projekt K04

ferduson
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: ndz wrz 17, 2006 22:07
Lokalizacja: szczecin
Kontakt:

jeszcze taka sprawa

Post autor: ferduson » wt wrz 19, 2006 19:59

Wielki dzięki CHMIELU za pomoc!

Skorzystam z tego postu i zapytam jeszcze jedno a mianowicie o spadające i podnoszace sie obroty jest tak chwilowo nie cały czas. Może i na to macie rade albo jakieś podejrzenia co to może być?? poradzcie pozdrawiam wszystkich :bigok:



Awatar użytkownika
piecia1985
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 93
Rejestracja: ndz mar 26, 2006 13:40
Lokalizacja: Starogard Gdański
Kontakt:

Post autor: piecia1985 » wt wrz 19, 2006 20:02

to moze byc silniczek krokowy!!! wez odłacz plus od aku na 5 min moze sie zresetuje.pozdro



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 469 gości