mk3 - jak się nazywa ta część ? proszę o pomoc

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Michal833
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: czw wrz 07, 2006 10:37
Lokalizacja: kielce

mk3 - jak się nazywa ta część ? proszę o pomoc

Post autor: Michal833 » wt wrz 19, 2006 07:53

Witam wszystkich - jestem właścicielem mk3 1.9 TD. Mam do was zapytanie jak się nazywa profesionalnie złączka do której podłączone są kable od świec żarowych ponieważ chciałbym wymienić a nie wiem co mam zamówić w sklepie. Ta część położona jest pod zbiorniczkiem na płyn chłodniczy. Czy ta część może odpowiadać za złą prace świec żarowych - Z góry dziękuje za porady - Michał



RobertP
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2799
Rejestracja: śr gru 14, 2005 09:58
Lokalizacja: Ostróda

Re: mk3 - jak się nazywa ta część ? proszę o pomoc

Post autor: RobertP » wt wrz 19, 2006 08:01

Michal833 pisze:Witam wszystkich - jestem właścicielem mk3 1.9 TD. Mam do was zapytanie jak się nazywa profesionalnie złączka do której podłączone są kable od świec żarowych ponieważ chciałbym wymienić a nie wiem co mam zamówić w sklepie. Ta część położona jest pod zbiorniczkiem na płyn chłodniczy. Czy ta część może odpowiadać za złą prace świec żarowych - Z góry dziękuje za porady - Michał
kurcze nie wiem o czym piszesz ja nie mam żadnego złącza w moim TD pod zbiorniczkiem płynu chłodniczego oprócz poniżej połozonej pompy hamulcowej ze złączami od ABS-u ...
jak to wygląda jakś kostka ?
a co się dzieje że chcesz wymienić ?



Michal833
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: czw wrz 07, 2006 10:37
Lokalizacja: kielce

Post autor: Michal833 » wt wrz 19, 2006 08:54

pod zbiorniczkiem na płyn chłodniczy jest taka spora kostka do której podłączone są od spodu kable od świec żarowych a od góry podłączony jest kanel minusowy. Ponadto z góry widać na tym bezpiecznik zasłonięty plastikową zaślepką - pomocy - Michał



RobertP
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2799
Rejestracja: śr gru 14, 2005 09:58
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: RobertP » wt wrz 19, 2006 09:22

Michal833 pisze:pod zbiorniczkiem na płyn chłodniczy jest taka spora kostka do której podłączone są od spodu kable od świec żarowych a od góry podłączony jest kanel minusowy. Ponadto z góry widać na tym bezpiecznik zasłonięty plastikową zaślepką
kurcze ide zobaczyć u siebie bo nie łapię ... :grrr:

a co się dzieje że chcesz wymienić ?



Michal833
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: czw wrz 07, 2006 10:37
Lokalizacja: kielce

Post autor: Michal833 » wt wrz 19, 2006 09:37

problem polega na tym że nie zawsze mi grzeją swiece żarowe, naprzykład wsiadłem dzisiaj rano do autka ,przekręcam stacyjke a tam nic nie świeci - elektryk wymieniał mi już przekażnik od świec żarowych ale nadal jest problem - poradz mi co moge zrobić jeszcze że zlikwidować problem - Michal



RobertP
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2799
Rejestracja: śr gru 14, 2005 09:58
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: RobertP » wt wrz 19, 2006 09:58

Michal833 pisze:problem polega na tym że nie zawsze mi grzeją swiece żarowe, naprzykład wsiadłem dzisiaj rano do autka ,przekręcam stacyjke a tam nic nie świeci - elektryk wymieniał mi już przekażnik od świec żarowych ale nadal jest problem - poradz mi co moge zrobić jeszcze że zlikwidować problem - Michal
bylem obejrzeć i wiesz nie mam czegoś takiego pod zbiorniczkiem jak Ty :blush:

a skąd wiadomo że nie grzeją ?
czy tylko po kontrolce stwierdziłeś ?
na kablu dochodzącym do świec żarowych powinno być napiecie przez czas kiedy świece mają się grzać - sprawdź na zimnym silniku miernikiem lub lampką kontrolną



Awatar użytkownika
ziolo115
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 248
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 14:12
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Post autor: ziolo115 » śr wrz 20, 2006 00:36

a to nie jest przypadkiem Automat podgrzewania swiec żarowych?



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 397 gości