linka od licznika jak to ustawic??

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Panter
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 71
Rejestracja: pn wrz 11, 2006 00:04
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Kontakt:

linka od licznika jak to ustawic??

Post autor: Panter » pn wrz 11, 2006 18:44

a wiec najprostrze okreslenie tego to rozkręcilem i nie potrafie złozyc:/ a chodzi o to ze probowalem nasmarowac linke od predkosciomieza i odkrecilem ja od skrzyni biegow wyjolem wstrzyknolem strzykawka do srodka olej i bylo dobrze do puki nie zaczolem spowrotem tego skladac .... czy ktos wie jak to wlozyc spowrotem ? za 1 razem wlozylem normalnie dokrecilem srube przejechalm sie a tu stoi licznik w miejscu i tak z 6 razy.. przed chwila skonczylem. tam jest podobno jakis "ślimak" i tzreba w niego nacleowac tzn w nim powinna być dziora ale takowej ani nie widac ani nie czuc wkladajac ręke . wiem tylko ze jest tam cos malego na lince jak kamyk jakis ale on lata sobie z boku na bok tak wiec nawet jak jakos ustawie go mniej wiecej na srodku to i tak nei da sie namiezyc tym kwadracikiem z linki.. czy wie ktos jak ja to moge zrobic zeby to dzialalo?? mam nadzieje tylko ze nie trzeba bedzie rozbierac skrzyni :/:/



Awatar użytkownika
dziejo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8880
Rejestracja: pn lis 14, 2005 02:40
Lokalizacja: Kantorowice
Silnik: AFN

Post autor: dziejo » pn wrz 11, 2006 18:49

malego na lince jak kamyk
jest to zabezpieczenie (kowadełko) musisz ją wykręcić z licznika abywięcej wystawała z drugiej strony od skrzyni poprostu ją musisz zchaczyć ,a w jaki sposób ja wyjałes szarpałeś ja czy odkręciłeś i wyszła swobodnie ?????ja wymieniałem linkę ale nie w golfie podobna sytuacja włącz bieg np2 i do przodu rótkimi *#cenzura#* do przodu tak az nacelujesz to miejsce metodą prób i błedów dojdziesz do tego miejsca gdzie ona ma być (lpochasz lekko przymiezysz i czynności powtarzać } poprostu w skrzyni ci się obrócił ten zaczep
Ostatnio zmieniony pn wrz 11, 2006 18:58 przez dziejo, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Panter
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 71
Rejestracja: pn wrz 11, 2006 00:04
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Kontakt:

Post autor: Panter » pn wrz 11, 2006 18:58

ale chodzi o to ze to jest w skrzyni biegow nie ma jak sie do tego dostac probowalem to wyjac tzn podciagnac wyzej przez ta dziore w skrzyni biegow ale nie idze bo trzyma sie na lince jakiejs. wydaje mi sie ze trzeba ta linke co idzie od predkosciomieza nacelowac jkos na tego ślimaka co jest w skrzyni biego tylko nie wiem zupelnie w jaki sposob bo to sie rusza na kazda strone .. :/



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 524 gości