[MK3] wyciek-skad i jak temu zaradzic pomocy!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

krzyss3

[MK3] wyciek-skad i jak temu zaradzic pomocy!!

Post autor: krzyss3 » ndz wrz 10, 2006 00:21

mam golfa 3 1.9 TD silnik AAZ. po kazdej nocce zostawia tlusty slad!!

1)oleju nie ubywa - jak na ten rocznik (92) i przebieg (260.000) to rewelacja

2)plyn do wspomagania tez w nie ubywa!!

3)ostatnio wymienialem gume na osscie kolo skrzyn bo byla peknieta i ten mar grafitowy obrzgal troszku (myslalem ze to to )

4) fakt nie umylem nadwozia ale czy to mozliwe ze takie sklady pozostawia?? wielkosci dloni

5)skad to moze uciekac??? skrzyni abiegow?? moze inne miejsce ??? jak to sprawdzic i jak naprawic i za jakie pieniadze??

6) prosze o pomoc bo doprowadza mnie do ,,,,kur....!!!

7) dzikei za odpowiedzi :)



Awatar użytkownika
Grzesiekk1982
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2511
Rejestracja: czw sie 03, 2006 01:14
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: Grzesiekk1982 » ndz wrz 10, 2006 00:37

Przede wszystkim sprawdź w którym miejscu te ślady pozostają.
Po 2- zakłądając, że wszystko jest cacy, to może na osłonie silnika? Nie wiem jak jest w rocznikach 92 i w AAZ, ale w moim 1Z jest na plastikowej osłonie silnika taki pochłaniacz (pielucha ;) ) Zbiera to ewentualne wycieki i zapobiega ich ściekaniu na drogę. Tam napewno są jakieś stare oleje, woda itp. Ja wywalilem "pieluchę" i założyłem sam plastik :bigok:
Jeśli to nie to, należy szukać wycieku. Bo spod ziemii napewno nic nie wypływa...



tomala2301
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 145
Rejestracja: pt cze 16, 2006 22:00
Lokalizacja: dolnyśląsk- WOŁÓW
Kontakt:

Post autor: tomala2301 » ndz wrz 10, 2006 08:17

Najlepiej skocz do kogoś na kanał lub podnośnik i sprawdź skąd masz wyciek , możesz mieć wyciek z uszczelniaczy półosi (skrzynia biegów) . Pozdrawiam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 537 gości