[MK3] podnosniki szyb

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Dymian1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 77
Rejestracja: pn cze 06, 2005 11:39
Lokalizacja: Kluczbork
Kontakt:

[MK3] podnosniki szyb

Post autor: Dymian1 » śr wrz 06, 2006 09:51

Witam wszytkich!
Moje pytania brzmią:

1). Czy w golfach 3 były montowane podnosniki tylko z silniczkami tylko jednej firmy czy było ich wiecej?

2).I jak bym zamontował z jednej strony silniczek innej firmy a z drugiej tez innej to czy mogą być jakieś komplikacje ?

Pozdrawiam!!
Ostatnio zmieniony śr wrz 06, 2006 18:58 przez Dymian1, łącznie zmieniany 1 raz.


>> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=47999 << + aktualizacja fotek strona 3

Meduza
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 139
Rejestracja: pn wrz 04, 2006 17:09
Lokalizacja: Francja (jeszcze)

Post autor: Meduza » śr wrz 06, 2006 10:02

Małe komplikacje występują w kazdym zamienniku, np. może być inaczej rozłożone podłączenie. Czy były różne podnośniki to wiem tylko tyle że w jednym miałem oryginały a w drugim były dokupione z jakiegoś katalogu i montowane przez poprzedniego właściciela. Generalnie wszystko można zrobić tylko czy czasami nie lepiej wydać parę groszy więcej na część która pasuje beż przeróbek? Pytaj jak coś, jestem elektrykiem ale akurat nie od VW. Tego dopiero się uczę na własnym.


Dzięki

Awatar użytkownika
Dymian1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 77
Rejestracja: pn cze 06, 2005 11:39
Lokalizacja: Kluczbork
Kontakt:

Post autor: Dymian1 » śr wrz 06, 2006 10:12

Meduza pisze:Małe komplikacje występują w kazdym zamienniku, np. może być inaczej rozłożone podłączenie. Czy były różne podnośniki to wiem tylko tyle że w jednym miałem oryginały a w drugim były dokupione z jakiegoś katalogu i montowane przez poprzedniego właściciela. Generalnie wszystko można zrobić tylko czy czasami nie lepiej wydać parę groszy więcej na część która pasuje beż przeróbek? Pytaj jak coś, jestem elektrykiem ale akurat nie od VW. Tego dopiero się uczę na własnym.
Chyba źle mnie zrozumiałeś. Rozchodzi mi sie tylko o oryginały.Nie chce zamienników. Problem tylko w tym że już mam podnośnik i musze dokupic drugi. Po prostu nie chce że pózniej były jakieś komplikacje.Bo z tego co wiem to same podnosniki ra czej sie nie różnia. A A co do silniczków to już nie wiem.


>> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=47999 << + aktualizacja fotek strona 3

Darcyn
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 721
Rejestracja: czw cze 22, 2006 17:57
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Darcyn » śr wrz 06, 2006 10:16

ja mam jakis silniczek na zbyciu... tylko ze cos jest w nim uszkodzone, dziala tylko na krotko, pod akumulator. nie wiem nie jestem elektronikiem



Awatar użytkownika
Dymian1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 77
Rejestracja: pn cze 06, 2005 11:39
Lokalizacja: Kluczbork
Kontakt:

Post autor: Dymian1 » śr wrz 06, 2006 10:21

aha, ma ktoś może schemat el szyb po polsku. Szukałem i znalazłem ale same takie nie za szczególowe


>> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=47999 << + aktualizacja fotek strona 3

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 499 gości