[MK4] Płyta za radiem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
pkurpiel
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: wt sty 03, 2006 17:31
Lokalizacja: Warszawa

[MK4] Płyta za radiem

Post autor: pkurpiel » sob wrz 02, 2006 16:39

Hej, hej,

chcę zainstalować sobie radio CB w golfiku, ale nie chcę by była to tylko prowizorka. Mam pomysł, żeby wstawić je powyżej radia FM w miejsce, gdzie aktualnie mam schowek. Okazuje się jednak, że po wyjęciu schowka, radio CB się nie zmieści, bo jest za długie, - wystaje stając się łakomym kąskiem dla złodziei. Pytanie moje dotyczy płyty, która jest za radiem i schowkiem. Jest z plastiku. Czy ktoś orientuje się co jest za nią? Czy jeśli zrobie dziurkę, tak by kabel od anteny tamtędy wchodził to czy mogę coś uszkodzić?

Pozdrawiam fanów VW Golf,
Piotr



Awatar użytkownika
pszczyna
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2558
Rejestracja: śr lut 08, 2006 21:54
Lokalizacja: Pszczyna .Śląsk
Kontakt:

Post autor: pszczyna » sob wrz 02, 2006 17:06

w zasadzi jest tam pusto jednek ostrozność nie zawadzi, jezeli CB ma wymiary standartowego radia to muśi wejść



Awatar użytkownika
pkurpiel
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: wt sty 03, 2006 17:31
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: pkurpiel » sob wrz 02, 2006 17:15

Dzięki za info. CB jest węższe i niższe niż radio FM, ale za to troszkę dłuższe. No nic, będę w takim razie robił dziurkę.

Pozdrawiam



Awatar użytkownika
kiss
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2884
Rejestracja: ndz mar 12, 2006 13:23
Lokalizacja: Płock

Post autor: kiss » sob wrz 02, 2006 18:21

pszczyna czy te fotki są z Twojego auta?
czy ja dobrze widze, te przyciski obok tego od awaryjnych to są do szyb elektr.?
nie moja sprawa ale osobiscie nie specjalnie mi sie to podoba
pozdrawiam



Awatar użytkownika
pszczyna
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2558
Rejestracja: śr lut 08, 2006 21:54
Lokalizacja: Pszczyna .Śląsk
Kontakt:

Post autor: pszczyna » ndz wrz 03, 2006 20:41

KIss auto do Polski przyjechało bez el.szyb szyby dokładał serwis i tak był wystawiony w salonie do sprzedaży wszystko jest na fakturze co do przysisków serwis zabudował oryginalną płytę plastikową (szpetną) na 5 przycisków i zakrywała cały schowek z braku laku narazie znalkazłem miejsce dla sterowników szyb w tym miejscu jak widać jestem do tego przyzwyczajony ponieeważ fiaty tak miały jak będe miał więcej kasy to może zrobie na drzwiach



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 278 gości