[mkII] Zimny nie jedzie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

PAWEL89
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 236
Rejestracja: pn cze 05, 2006 21:32
Lokalizacja: Biskupiec NOL...
Kontakt:

[mkII] Zimny nie jedzie

Post autor: PAWEL89 » śr sie 30, 2006 21:31

W wilgotne dni mój mkII ledwo pali aku mam na 100% dobry. Jak już odpali jest nie do jazdy przy próbie ruszenia szarpie jak dziki koń nie wiem już co może być kable WN niby są dobre nie wiem jak z zapłonem ale może jeszcze pomoże coś wymiana świec. Jeśli to ważne mam LPG i po nagrzaniu jest już wszystko OK POMOCY co to może być silnik 1,6 PN


[img]http://img180.imageshack.us/img180/7369/new1wj9.gif[/img]

Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » śr sie 30, 2006 21:39

ja bym postawil na kable kopulke i palec rozdzielacza a zwlaszcza ze masz gaz to kable podstawa w idealnym stanie.
PAWEL89 pisze:niby są dobre
:bajer:



Awatar użytkownika
ppoll27
Forum Master
Forum Master
Posty: 1269
Rejestracja: ndz sty 08, 2006 21:17
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ppoll27 » wt wrz 05, 2006 10:30

Jeśli tylko w wilgotne dni to na bank coś z prądem - po nagrzaniu coś schnie i chodzi OK.
Po pierwsze sprawdź cały układ zapłonowy - możesz spróbować specjalnie odpalić w nocy i pryskać wodą na kable, cewke, kopułkę itp.
Dodatkowo bym sprawdził kabelki od czujników temperatury (takie niebieskie) : jeden z przodu przed głowicą), drugi przy kolektorze, tuż przy odejściu podciśnienia do serwa. Oba wpływają na pracę podczas nagrzewania silnika, może któryś ma przebicie.
:bigok:


TDPower

piotrekrk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: wt sie 29, 2006 21:42
Lokalizacja: Kraków

Post autor: piotrekrk » wt wrz 05, 2006 22:49

piotr2 pisze:ja bym postawil na kable kopulke i palec rozdzielacza a zwlaszcza ze masz gaz to kable podstawa w idealnym stanie.
PAWEL89 pisze:niby są dobre
:bajer:
Święta prawda!! tego typu zmodyfikowane posty powinny byc na jesień ,zime i wiosne - przyklejone



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 283 gości