vw mk II ogrzewanie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Picek

vw mk II ogrzewanie

Post autor: Picek » śr sty 26, 2005 20:22

mam golfa II 1.8 na jednopunkcie z instalacja gazowa. Mam taki problem iz wskaznik temperatury podnosi mi sie do pierwszej kreski i ani troche dalej. ogrzewanie jest nijakie. myslalem ze moze to termostat ale po wymianie jest to samo. nie wiem co jest grane, a do tego wyzuca mi plyn ze zbiorniczka wyrownawczego jak by byl zapowietrzony.



Hoover
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 72
Rejestracja: wt paź 12, 2004 16:09
Lokalizacja: VaWa VaWer

Post autor: Hoover » śr sty 26, 2005 20:52

Ja na Twoim miejscu sprawdziłbym płyn chłodniczy (czy jeszcze sie nadaje) takim specjalnym urządzeniem, może jest zbyt duże stężenie wody i dlatego sie nie nagrzewa. Głowy nie dam ale sprawdzić nie zaszkodzi:)



wroSlaw
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: sob lis 27, 2004 21:13
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Kontakt:

Post autor: wroSlaw » śr sty 26, 2005 20:53

jesłi wyrzuca płyn ze zbiorniczka to może poszła uszczelka pod głowicą? miałem kiedyś coś takiego w dużym fiacie.



wroSlaw
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: sob lis 27, 2004 21:13
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Kontakt:

Post autor: wroSlaw » śr sty 26, 2005 21:00

Ja u siebie w golfie również wymieniałem termostat z powodu niedogrzewania ale mój stary termostat miał na dużym grzybku otworki i chyba dlatego sie nie dogrzewał a teraz już grzeje ale po nagrzaniu sie śilnika przestaje mi grzać nagrzewnica i mam zimno w aucie



kroko
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: wt sty 11, 2005 01:35
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: kroko » czw sty 27, 2005 01:58

uklad w golfie sam sie odpowietrza bo zbiorniczek wyrownawczy jest powyzej calego ukladu. a wyrzuca Ci plyn albo dlatego jest go za duzo albo walnieta uszczelka pod g;lowica :) pozdro


grzeczne dziewczynki ida do nieba a niegrzeczne tam gdzie chca;)

Tomek_Dx
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 153
Rejestracja: pt sty 07, 2005 01:37
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomek_Dx » czw sty 27, 2005 03:49

w celu odpowierzenia nagrzewnicy zobacz post pt" jak odpowierzyć układ chłodzenia"


Tomek Dx

Awatar użytkownika
k3fir
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2058
Rejestracja: pt paź 08, 2004 22:24
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: k3fir » czw sty 27, 2005 11:35

wroSlaw pisze:Ja u siebie w golfie również wymieniałem termostat z powodu niedogrzewania ale mój stary termostat miał na dużym grzybku otworki i chyba dlatego sie nie dogrzewał a teraz już grzeje ale po nagrzaniu sie śilnika przestaje mi grzać nagrzewnica i mam zimno w aucie
u mnie pomoglo wywalenie zaworu zwrotnego z przewodow do nagrzewnicy i wstawienie zwyklych rurek. To sa takie 2 kruczki polaczone ze soba cienkim przewodem.



wroSlaw
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: sob lis 27, 2004 21:13
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Kontakt:

Post autor: wroSlaw » pt lut 25, 2005 21:57

k3fir pisze:
wroSlaw pisze:Ja u siebie w golfie również wymieniałem termostat z powodu niedogrzewania ale mój stary termostat miał na dużym grzybku otworki i chyba dlatego sie nie dogrzewał a teraz już grzeje ale po nagrzaniu sie śilnika przestaje mi grzać nagrzewnica i mam zimno w aucie
u mnie pomoglo wywalenie zaworu zwrotnego z przewodow do nagrzewnicy i wstawienie zwyklych rurek. To sa takie 2 kruczki polaczone ze soba cienkim przewodem.
Zgadza sie . zrobiłem to przed przeczytaniem tego ale pomógł mi jeden z kolegów na tej stronce. Teraz tak grzeje że aż parzy :) Pozdrawiam :)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 455 gości