jetta II nie chce zapalic - NAPRAWIONE !!! :)

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
kocurxxl
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 172
Rejestracja: wt mar 21, 2006 17:49
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

jetta II nie chce zapalic - NAPRAWIONE !!! :)

Post autor: kocurxxl » sob sie 19, 2006 23:07

Witam

Dzis dobieralem sie do licznika zeby sprawdzic co sie dzieje z moim wskaznikiem temperatury - niestety padl ale nie tylko on jak zlozylem wszystko spowrotem to sie lekko zdziwilem auto nie zagadalo ani na gazie ani na benzynce po zapolonie nie sychac pompki paliwa ale jest sprawna bo sprawdzalem na krótko do bezpiecznika nie dochodzi prad tylko dlaczego ??? i dlaczego na gazie niezagadal niebardzo wiem od czego zaczac bo nawet nie mam rozpiski skrzynki przekaznikow pozatym wyglada to tak jakbym mial zaplon odciecty tylko dlaczego ??? moze macie jakies koncepcje moze gaz cos pie...doli a moze to poprostu zbieg okolicznosci i padlo zupelnie cos innego gdzie po kolei szukac ???

NAPRAWIONE !!!

dzis analizowalalem schematy i doszedlem do wniosku ze jedyne co steruje u mnie pompa to komputer poprzez przekaznik wiec postanowilem odlaczyc aku i zrobic reseta kompa przy okazji wyczyscilem styki jakiez bylo moje zdziwienie jak po podlaczeniu aku i przekreceniu stacyjki uslysalem pompke a potem rozruch i auto chodzi :panna: taki banał widocznie kom sie powiesil jak licznik wyciagalem

na przyszlosc koledzy po grebaniu w liczniku bede sprawdzal bezpiecziki i resetowal kompa zanim rozbabram polowe instalacji :) :bigok:

pozdrawiam
Ostatnio zmieniony ndz sie 20, 2006 14:57 przez kocurxxl, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » sob sie 19, 2006 23:11

powiem ci tak jak ja zmienialem licznik to posadzilem 2 bezpieczniki,jeden od migaczy a drugi niepamietam bo zauwarzylem ze spalony i odrazu zmienilem moze ty tez jakis posadziles?a jak co to mam skaznik.



Awatar użytkownika
kocurxxl
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 172
Rejestracja: wt mar 21, 2006 17:49
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: kocurxxl » sob sie 19, 2006 23:31

nie posadzilem bezpiecznika wszystkie sa ok a nawet jakbym chcial posadzic ten od pompki to nieda rady bo prady tam niema :panna: :panna: chopaki co to moze byc ??? :prayer:

[ Dodano: 20 Sie 2006 15:01 ]
No I naprawione :P



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 168 gości