Zapalona kontrolka OKS

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

bartosz40
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: wt paź 25, 2005 19:16
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Zapalona kontrolka OKS

Post autor: bartosz40 » sob sie 12, 2006 15:48

Mam goferka wersja amerykańska silnik 1,8 RV GTi pełna elektryka wtrysk wielopunkt i zapaliła mi sie kontrolka na desce OKS . Autko jeżdzi ale słabo zapala , muszę kilka razy kręcic i obrotek wtedy pokazuje prawie maksymalne obroty a silnik nie zaskakuje , po trzecim lub czwartym razie zaskakuje i wszystko jest super. POMOCY i dzięki za każdą podpowiedż
ps. grzecznościowo korzystam z konta kolegi który zamieścił mój post na forum.



Awatar użytkownika
Lucas
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: śr sty 04, 2006 19:54
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Zapalona kontrolka OKS

Post autor: Lucas » sob sie 12, 2006 19:35

bartosz40 pisze:Mam goferka wersja amerykańska silnik 1,8 RV GTi pełna elektryka wtrysk wielopunkt i zapaliła mi sie kontrolka na desce OKS . Autko jeżdzi ale słabo zapala , muszę kilka razy kręcic i obrotek wtedy pokazuje prawie maksymalne obroty a silnik nie zaskakuje , po trzecim lub czwartym razie zaskakuje i wszystko jest super. POMOCY i dzięki za każdą podpowiedż
ps. grzecznościowo korzystam z konta kolegi który zamieścił mój post na forum.
Wg mnie, kontrolka OX to cos na wzor CHECK ENGINE i zapala sie w momencie problemow z silnikiem. Jesli masz silnik wyposazony w gniazdo diagnostyczne (a pewnie masz), to pusc diagnostyke i sprawdz kod bledu.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 586 gości