Golf II 89rok 1,6 Benzyna i brak napięcia na Halogeny

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

adamsonow
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: sob sie 05, 2006 06:58
Lokalizacja: Mazury

Golf II 89rok 1,6 Benzyna i brak napięcia na Halogeny

Post autor: adamsonow » sob sie 12, 2006 06:34

Witam mam taki kłopot.
Nayłem Golfa z 89 roku z silnikiem 1,6 z zamontowanymi halogenami ale nie działającymi.
Zaczołem szperać i stwierdziłem że napięcie nie dochodzi do włącvznika od chalogenów ale bezpiecznik jest ok. Ponoć te halogeny załączane są przez przekaźnik w momencie włączenia świateł mijania. Proszę o wyjaśnienie jaki to przekaźnik i w którym miejscu powinien on się znajdować. Z góry serdeczne dzięki



greg

Post autor: greg » sob sie 12, 2006 07:21

ponieważ masz golfa mk2 to masz 2 wyjścia - albo spinasz je razem ze światłami długimi albo ciągniesz sobie nową wiązeczke i dajesz dodatkowy włacznik - 1. bo są do mk2 tanie , 2 masz chyba ze 3 wolne miejsca pomiedzy zegarami a radiem. Ja miałem w mk2 spięte razem ze światłamidługimi, ale można się pokusisć o zrobienie drugim dodatkowym włacznikiem...



Awatar użytkownika
Woski
Forum Master
Forum Master
Posty: 1482
Rejestracja: ndz wrz 25, 2005 12:13
Lokalizacja: bad homburg

Post autor: Woski » sob sie 12, 2006 08:14

pod zbiorniczkiem wyrownawczym masz kostke do podlaczenia na dwustopniowy przycisk przeciwmgielnych.



adamsonow
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: sob sie 05, 2006 06:58
Lokalizacja: Mazury

Post autor: adamsonow » sob sie 12, 2006 12:08

greg pisze:ponieważ masz golfa mk2 to masz 2 wyjścia - albo spinasz je razem ze światłami długimi albo ciągniesz sobie nową wiązeczke i dajesz dodatkowy włacznik - 1. bo są do mk2 tanie , 2 masz chyba ze 3 wolne miejsca pomiedzy zegarami a radiem. Ja miałem w mk2 spięte razem ze światłamidługimi, ale można się pokusisć o zrobienie drugim dodatkowym włacznikiem...
Ok rozumiem ale ja mam ten włącznik dodatkowy na desce po lewej i jest pociągnięty do niego przewód tylko nie mam napięcia na tym włączniku do halogenów. Ktoś mi mówił że potrzebny jest odzielny przekaźnik, nie wiem czy to dobry trop ale na bezpieczniku mam napięcie a na włączniku nie.
Pozdrawiam.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 490 gości