Wskażnik temperatury cieczy chłodzącej mk IV

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Corso
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 114
Rejestracja: pn cze 19, 2006 17:18
Lokalizacja: Z nad morza

Wskażnik temperatury cieczy chłodzącej mk IV

Post autor: Corso » wt sie 08, 2006 17:17

witam,jak w temacie,wskażnik temperatury przestał działać
tzn.po włączeniu zapłonu delikatnie drgnie,ale nie pokazuje mi temperatury,stoi w miejscu,obieg działa normalnie czyli chłodnica się nagrzewa,mój silnik to 1,4 16v
co może być przyczyną,czujnik ?gdzie go szukać ?



wodaa
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: wt lut 07, 2006 23:16
Lokalizacja: włocławek

Post autor: wodaa » wt sie 08, 2006 17:23

Miałem te same objawy co ty. Wymieniłem czujnik i wszystko jest oki. Na tej stronie masz czujnik którego szukasz :bajer: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=117826314



Awatar użytkownika
Corso
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 114
Rejestracja: pn cze 19, 2006 17:18
Lokalizacja: Z nad morza

Post autor: Corso » wt sie 08, 2006 18:33

Jak ten czujnik się montuje ?jest wkręcany?gdzie znajduje się w samochodzie ?



greg

Post autor: greg » wt sie 08, 2006 20:17

Corso pisze:Jak ten czujnik się montuje ?jest wkręcany?gdzie znajduje się w samochodzie ?
załączam fotkę - Obrazek sorry za jakość ale komórką żony robiłem. Jest to widok jak staniesz od strony błotnika lewgo (kierowcy) i patrzysz ponad akumulatorem to poniżej aparatu zapłonowego na prawo od zaworu recyrkulacji spalin zobaczysz na plsatiku zaślepkę a bliżej głowicy wtyczkę w piętą do czunika - czujnik jest zapięty na sprężynkę - trzeba ja po prostu wysunąć.



Awatar użytkownika
pszczyna
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2558
Rejestracja: śr lut 08, 2006 21:54
Lokalizacja: Pszczyna .Śląsk
Kontakt:

Post autor: pszczyna » śr sie 09, 2006 13:50

ta cena z linka od grega jest rewelacyjna bo w sklepie chca 60zł ja dostałem ten czujnik42zł przy wymianie będziesz musiał wziąść jakis patyk lub dłuszy klucz aby popchać ten czujnik i wsunac spinkę troche ciasno ale dasz radę



Awatar użytkownika
Corso
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 114
Rejestracja: pn cze 19, 2006 17:18
Lokalizacja: Z nad morza

Post autor: Corso » śr sie 09, 2006 16:59

U mnie w sklepie cena za ten czujnik 69zł :blush: ,i są dwa rodzaje tych czujników,oczywiście nie wiedzieli jaki jest odpowiedni

[ Dodano: 10 Sie 2006 11:48 ]
U mnie jest inny czujnik niż ten podany w linku,wtyczka jest kwadratowa ale gościu z allegro ma też taki typ tylko ciut droższy



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 378 gości