"Sportowy"Wydech!!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Goofol
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 153
Rejestracja: czw lis 11, 2004 23:29
Lokalizacja: Solec Kujawski
Kontakt:

"Sportowy"Wydech!!!

Post autor: Goofol » ndz sty 23, 2005 23:08

Panowie jako ze moj golfika ma juz troche latek jego uklad wydechowy ma wiele do zyczenia wiec zeby nie bylo lipy w lato chcialbym wymienic conieco!!!i bnardzo mnie interesuje ile kosztuja i jakie najlepiej tlumiki wstawic!!! dodam ze poszukuje raczej sportowych, ale niezbyt glosnych (delikatny mily bass)!!! Na 100% musze wymienic tlumik środkowy i koncowy nie wiem co z katalizatorem(moze strumiennica w obudowie katalizatora)???!!! poradzcie mi jakies najlepsze rozwiazania, zarowno cenowe, jakosciowe i ladne!!! Chodzi mi tez zeby moze jakies male 5 koników mi doszlo??? piszcie i polecajcie co macie i co wiecie mile widziane linki do stron!!! z gory dziekuje i pozdrawaim!!!



mafik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: czw lis 11, 2004 22:11
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: mafik » pn sty 24, 2005 00:13

zależy, ile chcesz przeznaczyć na taki tłumik, ja mam też takiego golfika, jak ty i też miałem ostatnio problem z tłumikiem (środkowy i ostatni praktycznie się rozpadł), więc musiałem wymienić. Nie miałem zbyt dużo kaski (postanowiłem przeznaczyć góra 500zł), ale chciałem mieć wydech sportowy. Dlatego zdecydowałem się kupić ostatni tłumi sortowy firmy Ulter, natomiast środkowy kupiłem zwykły polskiej firmy o nazwie Asmet. Z tanich masz jeszcze tłumiki KM, Lorbii i wiele innych. Natomiast, jak chcesz wydać więcej, no to masz pole do popisu. Jak chcesz się rozejrzeć, to na www.google.pl wpisz określenie "tłumik", bądź "tłumiki" i bedziesz mieć full adresów. :helm:



Awatar użytkownika
TAZ
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6292
Rejestracja: pn sie 23, 2004 21:35
Lokalizacja: PRL- Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: TAZ » pn sty 24, 2005 11:59

Polecam kompletne układy wydechowe firmy michell.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 378 gości