ALARMY : FREEWAY = MAGICAR ?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

presario
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 207
Rejestracja: czw lis 03, 2005 08:35
Lokalizacja: stargard
Kontakt:

ALARMY : FREEWAY = MAGICAR ?

Post autor: presario » pn lip 31, 2006 23:55

Witam
Chce kupic alarm z centralnym zamkiem najlepiej jak najtaniej i zeby sie nie psul co polecacie ? na allegro zwrocilem uwage na magicara ( polecanego na forum ) oraz freewaya. Magicar jest drozszy ale jak przypatrzylem sie fotka..to freeway to to samo tylko ma inne piloty i naklejka na centralce jest inna..ale ksztal kable itd wygalda tak samo. Czy ktos nie wie czy czasami to nie jest to samo ? Bo po co przeplacac ( freeway 179 zł a magicar 199 zł full opcja z centralnym ). Ma ktos zainstalowany alarm freeway ???
pozdr i dzieki



bodzio_j
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3850
Rejestracja: sob lip 09, 2005 10:05
Lokalizacja: Skawina
Kontakt:

Post autor: bodzio_j » wt sie 01, 2006 06:58

presario, z "wierzchu" alarmy sa podobne i nie ma to znaczenia. ażne co jest w środku. Sporo ludzi kupuje Magicara i nie narzeka. 20zeta, to nie jest bardzo wielka suma, a alarm wydaje się być sprawdzony. Może się bowiem okazać, że kupując zaoszczędzisz te 2 dychy, ale za czas jakiś będziesz musiał wydać kolejne sto kilkadziesiąt zeta



Awatar użytkownika
adas01
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 225
Rejestracja: wt lut 15, 2005 20:13
Lokalizacja: Poznań

Post autor: adas01 » wt sie 01, 2006 10:46

ja mam freeway'a od 13 miesięcy. instalowałem sam, a mimo tego absolutnie bez zarzutu, nawet w te siarczyste mrozy



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 222 gości