[mk3 gti] dzwoniace..klocki, zaciski hamulcowe?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
juuzek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 530
Rejestracja: czw paź 28, 2004 15:41
Lokalizacja: Legnica (DL)
Kontakt:

[mk3 gti] dzwoniace..klocki, zaciski hamulcowe?

Post autor: juuzek » czw lip 27, 2006 17:01

Witam kolegow :grin:
Mam taki problem, zmienilem klocki hamulcowe z przodu.
Na paczatku nic sie nie dzialo, nawet hamulec byl :kac:
A ostatnio jak jade np po kostce brukowej to tak dzwoni ze sie ludize ogladaja za mna :rotfl:
Ale jak zaczne nawet lekko hamowac, przestaje dzownic, jak puszcze hamulec...znowu.
Pytalem znajomego to mowi ze to albo prowadnice zaciskow albo same zaciski wyrobione.
Zaciski sa napewno skrecone.
Znowu z tylu jak wymienialem to widzialem blaszki, bylem w sklepie moto i pytalem czy na przod niema takowych, to w katalogach klockow niema takiego czegos.
Jak mialem mk2 i gdzies powypadaly blaszki to tez tak dzownilo.
Co na to poradzic? :smoke:
Auto: mk3 gti, tarcze wentyle 280 mm


JEST->Jetta V, A4 B6 1.8T, BoraT V5, Golf Mk4, Audi A3 Ambiente, Lupo 1.4 16v,Audi A3 8L Ambition, mk2 Fire & Ice, mk2 1.6 GL, mk3 GTI Edition, mk2 1.3 Bistro, Jetta Mk1 1.1 <- BYŁO :)

Obrazek

Chomik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 284
Rejestracja: sob cze 25, 2005 17:37
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Chomik » czw lip 27, 2006 17:10

Też miałem MK II to była wina tych właśnie blaszek, wydaje mi się że tu też coś takiego powinno być, prowadnice tez mogą już być wyrobione ale obstawiam te blaszki (albo coś podobnego tam musi być)



Awatar użytkownika
juuzek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 530
Rejestracja: czw paź 28, 2004 15:41
Lokalizacja: Legnica (DL)
Kontakt:

Post autor: juuzek » czw lip 27, 2006 17:14

No mowie w mk2 z przodu byly blaszki, ale w mk3 przy klockach sa juz zamontowane 'blaszki' wiec nawet w sklepie nie jedym pytalem i mk3 z tarczami wentylowanymi niema blaszek :(


JEST->Jetta V, A4 B6 1.8T, BoraT V5, Golf Mk4, Audi A3 Ambiente, Lupo 1.4 16v,Audi A3 8L Ambition, mk2 Fire & Ice, mk2 1.6 GL, mk3 GTI Edition, mk2 1.3 Bistro, Jetta Mk1 1.1 <- BYŁO :)

Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 161 gości